Новость из категории: Пенсійний фонд

Про перерахунок пенсій держслужбовців

Питання: З 1 травня 2016 року збільшено оклади державних службовців. Як та коли буде зроблено перерахунок пенсії колишнім держслужбовцям?

Відповідь. З 1 травня 2016 р. набрав чинності Закон України «Про державну службу» (далі- Закон № 889), яким передбачено, що пенсійне забезпечення державних службовців здійснюється відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування». Законом № 889 не передбачено проведення перерахунку пенсій державних службовців. Крім того, постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 р. №1013 унесено зміни, зокрема, до постанови Кабінету Міністрів України від 31.05.2000 р. № 865 «Про деякі питання вдосконалення визначення розмірів заробітку для обчислення пенсії», згідно з якими вилучено п. 4 цієї постанови, яким визначено порядок обчислення заробітної плати для проведення перерахунку пенсій державним службовцям у разі підвищення розміру заробітної плати працюючим державним службовцям відповідно до рішень Кабінету Міністрів України.

Начальник управління Козубова С.М.

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter
Нет комментариев к этой новости. Оставьте комментарий первым

Похожие новости

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии. Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.
Авторизация с помощью соцсетей:
Авторизация с помощью Facebook Авторизация с помощью Google