Новость из категории: Спорт

Баскетбольний турнір пам’яті Олексія Станковича

15-16 лютого 2016 року в ЗОШ № 3 проводився традиційний турнір з баскетболу пам’яті нашого земляка, випускника ЗОШ №3, капітана медичної служби Олексія Станковича, який трагічно загинув 1 серпня 2000 року на атомному підводному човні Курськ. Найсильніші баскетболісти шести команд розігрували першість, виборюючи звання чемпіонів.

Всі ігри були цікавими та напруженими: захоплюючі митті перемог, радість самоствердження та фізичного удосконалення надали спортсменам наснаги та життєвої сили. Але як і в кожних змаганнях є переможці і переможені. Третє місце в цьому турніру вибороли учні школи-інтернату. Оплесками привітали срібних призерів: команду ЗОШ № 1. І чемпіонами змагань стала дружня команда ЗОШ № 3. Суддівська колегія вибрала кращих гравців турніру з баскетболу пам’яті Олексія Станкевича : Гарпуна Руслана ( ЗОШ № 6); Борша Максима ( школа-інтернат); Бугая Артема ( ДЮСШ), Дубового Вадима (ЗОШ № 1) та Кравченко Андрій (ЗОШ № 3).

Найкращим баскетболістом змагань став Ковальов Олексій (ЗОШ № 3). Від політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» переможці та призери отримали грамоти та м’ячі. Нагородження провели директор ЗОШ № 3 Маринченко Є.О. та депутат Сумської обласної ради Коняєва М.М. Сподіваємось що цей турнір допоможе учням бути міцнішими, щоб вони були спроможні завжди долати всі перешкоди на своєму життєвому шляху. Нехай пам’ять про Олексія Станкевича назавжди залишиться у їхніх серцях і стане прикладом в подальшому житті.