Новость из категории: Новини

Впевнений виступ на честь пам’яті Небесної сотні

25-26 лютого у Києві відбулись Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з кордового повітряного бою на Кубок України з авіамодельного спорту "Кубок пам’яті Небесної сотні". У боях брали участь 16 екіпажів з різних областей України. У складі команди Сумської області виступала учениця 9 класу Глухівської загальноосвітньої школи №3 Дудченко Крістіна.

У класі кордових моделей літаків повітряного бою F-2-D вона виборола срібну нагороду, поступившись спортсмену з міста Києва, але випередила дійсного чемпіона світу у цій категорії моделей. Підготував призерку та виступив її механіком викладач авіамодельного гуртка Кролевецької районної станції юних техніків Карачун Віталій Миколайович.

Збірна Сумської області посіла почесне перше командне місце. Організатор команди - Борсяк Георгій Анатолійович, керівник гуртка Конотопської станції юних техніків.  Опановувати мистецто авіамоделювання Крістіна почала у Глухівському міському центрі позашкільної освіти з 2011 року.