Новость из категории: Спорт

Баскетбол

Завершився третій вид міської спартакіади за місцем проживання. 29-30 березня у спортивній залі ЗОШ №1 відбулись змагання з баскетболу у залік спартакіади серед юнаків 2001 – 2002 років народження. Під чітким керівництвом суддів – старших школярів Лимана Павла, Покутнього Олексія згідно жеребкування команди грали за коловою системою. В результаті дводенної боротьби головний приз – перехідний кубок виборов дружній колектив вул. Києво – Московської, яку в основному представляли учні ЗОШ № 3 капітан команди Ковальов Олексій, Сидорчук Сергій, Самусь Денис, Білоусов Євген. Друге – третє місця розділили команди вулиць Вознесенської і Курлука. Четверту сходинку виборола команда вул. Інститутської.

У підсумку організаційний комітет визначив кращих гравців змагань. Ними стали Боднар Владислав, Чернишов Андрій, Шуляк Андрій, Білоусов Євген. Переможці та призери нагороджені дипломами, а кращі гравці – солодкими призами міського центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх». Після третього виду спартакіади впевнено лідирує вул.Києво – Московська, яка є призером змагань у волейболу та шахів. Четвертим видом спартакіади – змагання з футболу, які відбудуться 28- 29 квітня і присвячені Всеукраїнському Дню футболу.