Новость из категории: Спорт

Відбувся турнір з шахів, присвячений Дню пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом

8 травня в приміщенні ППК ГНПУ ім. О.Довженка відбувся турнір з шахів, присвячений Дню пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 45 учасників від молоді до сивочолих ветеранів у двох групах виборювали нагороди змагань.

У групі А, де змагалися сильніші спортсмени (1 спортивний розряд та КМС) перемогу здобув Андрій Карнаш, срібним призером став Роман Балицький, бронза у Ярослава Кельбаса молодшого. У групі Б, де змагалися спортсмени масових розрядів, перше та друге місця поділили Вадим Шелудько та Ярослав Кельбас старший, бронзовим призером став Віктор Бірюков (за коефіцієнтом Бугольца). Переможці та призери нагороджені дипломами відповідних ступенів відділу молоді та спорту і грошовими призами від приватного підприємця, голови федерації шахів міста Андрія Мартиненка, за що спортсмени йому вдячні. Грошовими призами відзначені Микола Гурець (кращий ветеран), Тетяна Ащаулова та другорозрядник Іван Гуцуляк.
 
М.Плотницький


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter
Нет комментариев к этой новости. Оставьте комментарий первым

Похожие новости

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии. Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.
Авторизация с помощью соцсетей:
Авторизация с помощью Facebook Авторизация с помощью Google