«Велетень» - «Локомотив» (Конотоп)

Гол: Корсун Станіслав (87 хв)

«Велетень»: 12.Алферов, 4.Зінченко, 3.Шумейко, 5.Картавий, 94.Одинець (9.Корсун) 14.Луценко (К), 7. Милюта, 8.Дудуков (18.Мороз), 10.Загородній (19.Голіков), 13.Бабинін, 32.Д.Старченко (11.Ярина)

Перший тайм закінчився з рахунком – 0:0.

У другому таймі на 87 хвилині Денис Старченко закинув м’яч за голову захисника Роману Луценко, який знаходився в куту штрафного майданчика. Той зробив прострельну передачу вздовж воріт, яку вдало замкнув Станіслав Корсун. 1:0 - перша й така важлива перемога у чемпіонаті.

Після четвертого туру «Велетень» з п ятьма очками на 4-му місці у турнірній таблиці.

Наступну гру у себе вдома «Велетень» зіграє у суботу 24 червня з командою «CумДУ» (Суми).