Новость из категории: Спорт

Бокс молодих

З 23 по 25 березня на спортивній арені ГНПУ ім. О. Довженка проходили змагання відкритого обласного чемпіонату Сумщини з боксу. Турнір проводиться вдруге поспіль, і, отже, з часом цілком може набути статусу традиційного. Він зібрав 155 представників Сумщини, Київщини, Полтавщини та Чернігівщини - як юнаків, так і дівчат. Загалом розіграно 50 комплектів нагород серед боксерів 10-16 років.

Поєдинки судила впливова команда рефері: чотири судді міжнародної, шість національної та два першої , категорій. Про це, серед інших, подбав і керівник управління молоді та спорту Сумської ОДА Дмитро ЛАНТУШЕНКО. На змаганнях побували в якості почесних гостей голова облради Володимир ТОКАР та обласний депутат Олег БОЯРИНЦЕВ. Останній висловив думку, що такі змагання є, цитуємо: «… запорукою залучення до спорту молоді, пропагандою здорового способу життя, розвитку спортивних клубів. Саме масовість спорту є однією з основних складових формування молодого покоління.»
 
Вл. інф. Фото sumypost.com


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter
загрузка...
Нет комментариев к этой новости. Оставьте комментарий первым

Похожие новости

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии. Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.
Авторизация с помощью соцсетей:
Авторизация с помощью Facebook Авторизация с помощью Google
загрузка...