Новость из категории: Статьи

Нереалізовані проекти або Баба Яга проти!

Пропонуємо вельми цікавий допис з FB - сторінки підприємця та міського депутата Олександра БУЙКОВА.
Тема перетворення Глухова на туристичну Мекку вже, як то кажуть, обросла бородою. Хто лишень її не використовує для надбання політичних дивідендів! Водночас маємо констатувати, що для перетворення нашого міста у дійсно цікавий туристичний об’єкт робиться, якщо чесно, недостатньо. Людині здравомислячій абсолютно зрозуміло, що привабити подорожуючих Глухів зможе лише за наявності у своєму історичному центрі компактного архітектурного середовища.
Нереалізовані проекти або Баба Яга проти!Нереалізовані проекти або Баба Яга проти!Нереалізовані проекти або Баба Яга проти!Нереалізовані проекти або Баба Яга проти!
 
Те має об’єднувати нечисленні старовинні пам’ятки з новою забудовою, інфраструктурою, ландшафтними об’єктами. Дещо тут вже зроблено – «стометрівка», наприклад, сквер Терещенків. Це, однак, лише острівці на тлі не надто впорядкованого центру.
Щоб зробити це «обличчя міста» привабливим для його гостей, треба працювати: довго, наполегливо, з вкладенням чималих коштів. Сквер Шевченка (колишній Циганка), як на мене, один з тих об’єктів, який треба впорядковувати в першу чергу. Зараз він у більшій своїй частини виглядає просто жалюгідно: з розсипаною огорожею, пішохідними доріжками, що нагадують витоптані диким звіром стежки в нетрях Далекого Сходу, понівеченим освітленням - такі собі «улицы разбитых фонарей». Це збираємося демонструвати туристам!
Нереалізовані проекти або Баба Яга проти!Нереалізовані проекти або Баба Яга проти!Нереалізовані проекти або Баба Яга проти!Нереалізовані проекти або Баба Яга проти! Нереалізовані проекти або Баба Яга проти!
 
Для будь–якої адекватної людини очевидно, що сквер Шевченка давно треба – навіть не реконструювати, розбити наново. Втім зрозуміло, що такого Глухів не потягне – елементарно не вистачить фінансів. Тому місцева влада передбачила у проекті бюджету 2018 р. 700 тис. грн. на реконструкцію.

Нереалізовані проекти або Баба Яга проти!

Це, однак, аж ніяк не влаштовує опозицію: не тому що непотрібно, а тому що реконструювати можуть не ті підприємства або люди, і взагалі, чого це у Терещенка виходитиме те, на що ми не спромоглися. Воно, звичайно, валити не будувати, плюс ображена гідність, бажання знову обійняти високі посади, може якісь фінансові інтереси… все можна зрозуміти, але сквер у центрі міста, який носив колись ім’я Циганка, а зараз – українського світоча - залишається напівзакинутим, а перспективи розвитку туристичної інфраструктури Глухова позначені на рівні якихось фантастичних прожектів – практично у повітрі.


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter
загрузка...
Нет комментариев к этой новости. Оставьте комментарий первым

Похожие новости

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии. Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.
Авторизация с помощью соцсетей:
Авторизация с помощью Facebook Авторизация с помощью Google
загрузка...