Новость из категории: Спорт

Глухівчани перемагають

6 липня, на сумський навчально-тренувальній базі «Токарі» пройшли відбіркові змагання першості області з біатлону серед юнаків та дівчат. Поліна МИЛЮТА здобула перемогу в спринті на 3 км (біг + стрільба) серед дівчат 2001-2002 року народження. Гладка гонка на лижеролерах також додала золото і срібло до медальної скарбнички глухівчан. Дмитро САВРАЦЬКИЙ став кращим на дистанції 6 км.

Ксенія КРАВЧЕНКО в жорсткій боротьбі на 4,5 км. зуміла піднятися на другу сходинку п'єдесталу. З 4 по 8 липня тривали змагання юніорського обласного чемпіонату. Анна СИТНИК зайняла третє місце в перегонах з масовим стартом, а на спринтерській дистанції стала кращою, здобувши перевагу для стартової позиції у гонці переслідування. Аня не залишила можливості суперницям посперечатися за лідерство. Владислав ГОНЧЕРЕВСЬКИЙ став срібним призером в гонці переслідування серед юніорів З 10 по12 липня уТростянці проходитимуть національні змагання з літнього біатлону, на яких Сумщину представлятимуть аж вісім глухівчан