Новость из категории: Новини / Спорт

Кубок Глухівського району - фінал

Матч почався з сенсації: футболісти «Велетня» два рази порушили правила на своєму штрафному майданчику й соснівці забили два голи з пенальті – 2:0 на користь «Дружби». До кінця першого тайму глухівчани зрівняли рахунок. Голи забили Максим Гололобов – ударом головий Денис Милюта, котрий не залишив шансів голкіперу Волкову атакою з воротарського майданчика.

Другий тайм проходив «під диктовку» гравців «Велетня», але потрібно віддати належне й футболістам «Дружби», які гідно захищалися. Ключовим моментом гри став штрафний удар Богдана Душина у ворота соснівців – 3:2. Крапку в матчі поставив Роман Луценко технічним ударом з-за штрафної в кут воріт.

Кубок відкриттясезону другийрікпоспільвиграв «Велетень».

Стадіон «Дружба», с. Соснівка (7 травня)
«Велетень» - «Дружба» (с. Соснівка) 4:2
Голи («Велетень»): Гололобов, Милюта, Душин, Луценко

Кубок Глухівського району - фінал Кубок Глухівського району - фінал Кубок Глухівського району - фінал