Новость из категории: Спорт

Програли у другому таймі

«Велетень» – «Шахтар» (Конотоп) 0:2 (0:0) Голи: Михтуненко Сергій (пенальті 57 мін), Бурдюг Андрій (автогол 65 мін) «ТОВ Велетень»: 1.Алферов, 4.Бурдюг, 15.Старченко (8.Дудуков), 94.Одинець, 19.Личов (6.Жиловець) , 14.Луценко (капітан), 9.Корсун, 11.Ярина, 7.Милюта, 17.Загородній, 2.Кролевецький (10.Тарабара) «Шахтар»: 1.Тітов (капітан), 14.Півень, 7.Прокопенко, 5.Леденцов, 4.Хомич, 19.Кубай, 11.Коритник, 8.Парфененко, 21.Карга, 10.Михтуненко, 15.Крепак

На матчі були присутні близько 250 глядачів. Перший тайм пройшов у рівній боротьбі з невеликою перевагою глухівчан і закінчився з рахунком 0: 0. Все вирішилося у другому таймі. Господарі пропустили голи зі стандартів. Спочатку конотопчани забили гол з пенальті за гру рукою у штрафному майданчику захисника «Велетня».

Потім, при виконанні штрафного удару, Андрій Бурдюг зрізав м'яч у свої ворота. У глухівчан було декілька «убойних» моментів щоб зрівняти рахунок, але всі удари були неточними. Варто відзначити упереджене суддівство бригади суддів з м.Ромнів на чолі з М.Царіциним, котрий явно «симпатизував» конотопчанам. Післе цього матчу «Велетень» опустився на 5-е місце у турнірній таблиці.