Новость из категории: Спорт

Літній біатлон

На початку жовтня в м. Шостка відбулися Всеукраїнські змагання з лижоролерів пам’яті Заслуженого тренера України з біатлону І. Бушмельова, в яких прийняли участь сильніші біатлоністи міста. Більше 100 спортсменів з різних міст України виборювали нагороди змагань. Кращий результат серед глухівчан показала студентка університету, стипендіатка Глухівського міського голови Мішеля Терещенка Ситник Ганна, ставши бронзовим призером. З 17 по 19 жовтня на спортивній базі «Токарі» в м. Суми відбулися відкриті обласні змагання з літнього біатлону на призи президента Сумської обласної організації Федерації біатлону України Анатолія Линника.

В змаганнях приймало участь 80 спортсменів з міст Сумської та Харківської областей. Готуючись до нового зимового сезону гарну фізичну та технічну підготовку продемонстрували глухівські спортсмени. В спринтерській гонці на лижоролерах чемпіонами стали (кожний в своїй віковій групі/ Ситник Ганна (ГНПУ), Боровик Роман (ППК ГНПУ), МІлюта Поліна (ЗОШ№6), срібні медалі вибороли Задко Дар’я, Гончеревський Владислав, Хандій Олексій (всі ППК ГНПУ), Щерба Владислав (ЗОШ№3), бронзова нагорода у Єременко Аліни (ЗОШ№6). В спринтерській гонці /крос + стрільба/ перемогу здобули Продан Тетяна (ЗОШ№6) та Боровик Роман, другі місця у Задко Дар’ї, Ситник Ганни, Мілюти Поліни, Гончеревського Владислава, бронзові медалі здобули Хандій Олексій та Щерба Владислав. 20 жовтня на цій же базі проходили змагання першості обласної дитячо – юнацької спортивної школи «Регіональний центр зимових видів спорту». В індивідуальній гонці срібними призерами стали Єременко Аліна та Задко Дар’я, бронза у Боровика Романа і Щерби Владислава.

За результатами виступів в змаганнях літнього сезону 9 глухівських біатлоністів включені в збірну команду області для участі в навчально – тренувальному зборі по підготовці до зимового сезону на "перший сніг", який пройде на спортивній базі «Тисовець» м. Сколє Львівської області. До змагань спортсменів готували Заслужений тренер України Олександр Москаленко та тренер, майстер спорту України з біатлону Наталія Тихонова.

Відділ молоді та спорту міської ради, спортсмени висловлюють слова подяки за часткову матеріальну підтримку по організації поїздки на змагання директору ТОВ «Голландська Аграрна Компанія» Дмитру Шалю та сподіваються на подальшу співпрацю.