Новость из категории: Спорт

Відбувся 33-й турнір з шахів серед ветеранів сезону 2023-2024 р.

«У шахи грати-це вам не шашкою махати!»- виказував шахіст шашкісту. 15 квітня 2024 року в Глухівській публічній бібліотеці відбувся 33-й турнір з шахів серед ветеранів сезону 2023-2024 р. У змаганні взяли участь 10 гравців, серед них-четверо лідерів рейтингового марафону. Грали у 5 турів, з регламентом по 15 хвилин.

Наближення кінця сезону викликало сплеск вулканічної енергії у двобоях гравців - і лідерів, і аутсайдерів. Оригінальні та неповторні позиції виникали майже по всіх шахівницях у 5-и турах. У позиціях, при високій концентрації уваги,часто траплялись перехресні зв'язки, жертви фігур, комбінаційні піруети. Найбільшу волю до перемоги виявив Віктор Бірюков, виборовши 4,5 очки із 5 можливих. У нього 1-е місце. На 2-е місце потрапив Андрій Стегно, з 3,5 очками. Такий же результат і в Миколи Гурця, у нього 3-е місце.

До речі – визначати пари у грі та рейтинги тепер є можливість з допомогою програми для жеребкування шахових турнірів. Слідкує за цим Юрій Пусь, інженер-програміст Глухівської публічної бібліотеки.

Залишилось провести 2 турніри. Попереду, у загальному заліку - Володимир Кузнєцов, за ним йдуть з невеликим відривом Андрій Стегно та Віктор Бірюков. Схоже, що фінальний розподіл призових місць відбудеться тільки після останнього турніру.