Новина з категорії: Спорт

Міжобласний турнір "ALLIANCE - CUP" зустрічав юних глухівчан

Вчора 12 травня с.Байрак відбувся Міжобласний турнір "ALLIANCE - CUP" серед юнаків 2013 р.н., в якому прийняло участь 6 команд: ДЮСШ АЛЬЯНС, ДЮСШ Бахмач, ДЮСШ Лохвиця, ДЮСШ Лебедин, ДЮСШ Ромни, ДЮСШ Глухів.

Спочатку команди були розподілені на дві групи, а після групового етапу були розділені на вищу та першу лігу.
Тож в груповому етапі вихованці Глухівської ДЮСШ зіграли два матчі.
Глухів - Ромни 1:1 (пен 3:1)
Глухів - Лохвиця 2:0
Тож з першого місця потрапляємо до вищої ліги де граємо першу гру з однолітками з Ромнів (вони потрапили до вищої ліги як краща команда котра посіла 2 місце)
Внісши корективи та проаналізувавши першу зустріч між собою впевнено перемагаємо суперника з рахунком 6:1
Тож залишилася одна гра з господарями турніру ДЮСШ АЛЬЯНС і так сталося що це фінал турніру.
Майже весь перший тайм домінували і в організації гри й контролі м'яча але все ж примудрилися пропустити гол.

Тож перший тайм закінчився 1:0 на користь господарів в перерві поговорили з хлопцями і розпочався другий тайм в середині якого зрівнюємо рахунок, а через декілька хвилин заробляємо пенальті але не реалізовуємо його і все ж за 30 секунд до завершення гри забиваємо переможний гол і стаємо переможцями турніру.
Кращим гравцем нашої команди визнано Чалого Максима
Кращим нападником турніру визнано Чайку Артема
Дякую організаторам за запрошенням, батькам за фінансову допомогу і шалену підтримку під час самого турніру також нашим вихованцям за тяжку роботу на футбольному полі і шалене бажання до перемоги.
Велика вдячність ЗСУ за можливість тренуватися та брати участь в турнірах.