Новина з категорії: Інформація

Графіки погодинних відключень на 21 червня:

  •  з 00:00 до 06:00 в обсязі двох черг (-2/+4);
  • з 06:00 до 13:00 в обсязі однієї черги (-2/+10);
  • з 13:00 до 23:00 в обсязі двох черг (-2/+4);
  • з 23:00 до 24:00 в обсязі однієї черги (-2/+10).

Графіки погодинних відключень на 21 червня:

Як зрозуміти, в який графік дивитися? Прочитати в оголошенні, в які проміжки часу діє схема -2/+10 та -2/+4 і відкривати відповідну табличку.

 

На графіках шукаєте дату (зверху) та свою чергу (збоку) і на перехресті Ваш час знеструмлення.

Чому часто відбуваються зміни? Це залежить від кількох факторів (погоди, етапу ремонтних робіт, споживання електроенергії та стану генерації).

Такі обмеження споживання та всі зміни ГПВ впроваджуються за вказівкою НЕК "Укренерго" і причиною цьому є ремонтні роботи на об’єктах енергетики (в тому числі - генерації). Ці об'єкти не потребували б ремонту, якщо б не військова агресія росії проти України. Жодна енергетична система світу не піддавалася таким терористичним атакам, як наша. Тож прохаємо пам'ятати про істинну причину застосування графіків відключень - це війна рф проти України!

Графіки погодинних відключень на 21 червня:

Енергоживлення об'єктів критичної інфраструктури, які виконують функцію життєзабезпечення населення, обмежуватись не буде.

 

Як дізнатися свою чергу знеструмлення при ГПВ?
На сайті АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" в розділі Споживачам-Відключення-Аварійні відключення/графіки відключень - вводимо свій особовий рахунок, дізнаємося чергу та дивимося в прикріплену табличку

Графіки погодинних відключень на 21 червня:

Зареєструвавшись на Е-SVITLO Суми (або встановивши однойменний додаток), Ви зможете отримувати інформацію про свою чергу та причину знеструмлення в особистому кабінеті та на електронну пошту.

 

Можна також зателефонувати до кол-центру АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" за безкоштовним цілодобовим номером 0 800-300-247.

Пам’ятаємо про істинну причину такої ситуації - це збройна агресія рф проти України.

 Ви можете допомогти енергосистемі в цей складний час, знизивши споживання електроенергії в "пікові" години навантаження - з 7 до 10 та з 17 до 22.



Поділитися в соціальних мережах:

Знайшли помилку у статті? Виділіть слово/кілька слів та натисніть Ctrl+Enter

Схожі новини