Новина з категорії: Новини / Події

Вибухотехніки поліції Сумщини знешкодили черговий ворожий ударний безпілотник літакового типу

Безпілотний літальний апарат камікадзе було виявлено жителем Сумщини на власному полі, коли 50-річний чоловік проводив обприскування сої. Громадянин повідомив про знахідку поліцію, зателефонувавши на лінію 102.

Вибухотехніки поліції Сумщини знешкодили черговий ворожий ударний безпілотник літакового типу

В ході проведення ворогом чергового авіаційного нальоту на Україну, сили ППО приземлили ще один безпілотник.  Під час падіння його бойова частина не здетонувала, тож дізнавшись про знахідку, на місце відразу ж виїхали фахівці відділу вибухотехнічної служби Головного управління Національної поліції в Сумській області, щоб знешкодили бойову частину БПЛА та вберегти людей від небезпеки підриву.

Прибувши на поле, мобільна група поліцейських саперів, оглянула безпілотник, та визначила, що в середині фюзеляжу та крилах знаходиться вибухівка, понад 20 кілограм. Тож його знешкодження було вирішено робити прямо на місці. Провівши розмінування, вибухотехніки поліції вивезли вибухівку в безпечне місце для знищення  шляхом підриву. 

«Дуже часто нам доводиться виїжджати та працювати з предметами, які містять в собі вибухонебезпечні «сюрпизи» та різного роду ловушки. Цей ворожий безпілотник був щільно споряджений пластидом та начинений металевими кульками, щоб додатково збільшити його убивчу силу у разі вибуху  Тому, у разі виявлення збитих БПЛА, нерозірваних ракет, снарядів, мін чи інших підозрілих предметів, радимо громадянам ні в якому разі не наближатися до них, не намагатися їх рухати чи проводити інші маніпуляції», - говорить начальник відділу вибухотехнічної служби ГУНП в Сумській області Ігор Черняк. 

Поліція радить: у випадку виявлення будь-яких вибухонебезпечних та інших підозрілих предметів, повідомляти про це органи влади, військових чи поліцію зателефонувавши на лінію 102.
 
Відділ комунікації поліції Сумської області 

Приєднуйтесь до групи "Кур'єр + ТРК Глухів" на Facebook слідкуйте за оновленнями!

Поділитися в соціальних мережах:

Знайшли помилку у статті? Виділіть слово/кілька слів та натисніть Ctrl+Enter

Схожі новини