Новость из категории: Спорт

Баскетбол: перехідний Кубок – у Києво-Московської

Завершився третій вид міської спартакіади за місцем проживання. 29-30 березня у спортивній залі ЗОШ №1 відбулись змагання з баскетболу у залік спартакіади серед юнаків 2001 – 2002 років народження. Під чітким керівництвом суддів – старших школярів Павла ЛИМАНА та Олексія ПОКУТНЬОГО команди грали за коловою системою. В результаті дводенної боротьби головний приз – перехідний кубок, виборов дружній колектив вул. Києво – Московської, яку головним чином представляли учні ЗОШ № 3: Олексій КОВАЛЬОВ (капітан), Сергій СИДОРЧУК, Денис САМУСЬ, Євген БІЛОУСОВ. Друге – третє місця розділили команди вулиць Вознесенської і Курлука. Четверту сходинку виборола команда вул. Інститутської.

У підсумку організаційний комітет визначив кращих гравців змагань. Ними стали Владислав БОДНАР, Андрій ЧЕРНИШОВ, Андрій ШУЛЯК, Євген БІЛОУСОВ. Переможці та призери нагороджені дипломами, а кращі – призами міського центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх». Після третього виду спартакіади впевнено лідирує Києво – Московська. Четвертий вид – змагання з футболу, відбудуться 28- 29 квітня і присвячені Всеукраїнському Дню футболу.