Новость из категории: Новини / Новини з відео

Глухів очима дітей

З 15 по 29 лютого під егідою Глухівської міської організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП» проводився конкурс малюнків «Глухів очима дітей». Метою цього конкурсу було формування естетичної краси нашого міста, виявлення і підтримка обдарованих учнів нашого міста, виховання національної свідомості та гордості за талановитий український народ.

86 робіт із 7 шкіл представили учні на загальний огляд в трьох номінаціях: 6-9 років, 10-14 років, 15-18 років , в яких зобразили пам’ятники, які можна встановити в сквері біля міської ради, на місці де знаходився пам’ятник Леніну, в’їзді та виїзді з міста, в літньому парку відпочинку та краєвиди нашого краю. Є прислів’я що скільки є народу на землі, стільки є і смаків. А от у малюнках у кожного є своє уподобання. Хтось любить малювати олівцем, хтось гуашшю, хтось масляними фарбами. Але наші зірочки люблять просто малювати своє місто, адже кожний з них патріот своєї малої Батьківщини. Тому і роботи були найрізноманітніші.

29 лютого відбулось свято підведення підсумків, де найкращі роботи, які визначалися журі буди відмічені подарунками. Маленьких художників вітали депутат Сумської обласної ради М.М. Коняєва, заст. начальника відділу освіти Глухівської міської ради В.Ф. Сокол, ініціатор проведення конкурсу А.В. Шерудило та інші. Своє музичне вітання дарували конкурсантам аматори міста Глухова Сергій Єроха, Стас Охременко та Олена.

«Укропівці» підготували кожному учаснику конкурсу солодкі призи, невеличкі подарунки. 16 робіт у номінаціях: «Майбутнє нашого міста», «Кращий пейзаж», «Краєвиди нашого міста», «Глухів спортивний», «Дитячі мрії», «Я люблю свій край», «Мій рідний Глухів» та інші отримали гарні подарунки від голови Глухівської міської організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів –УКРОП» Андрія Ігоровича Карлова. Це Андрій Грудінін (ЗОШ №3); Владислав Федоров (ЗОШ №1); Ангеліна Асадча ( ЗОШ №3); Кирил Щебетько (ЗОШ№ 3); Єва Мартиненко ( ЗОШ №3); Ангеліна Рева (ЗОШ №5) ; Аліна Куцопал (ЗОШ №3); Анастасія Личова ( ЗОШ№1); Володимир Тукін ( ЗОШ №1); Юлія Попова (ЗОШ №1); Вікторія Єсауленко (ЗОШ №3); Дар’я Скрипка (ЗОШ №2); Ангеліна Апанасенко (ЗОШ № 6). 4 роботи були нагороджені головою профспілки державних установ Глухова В.П. Сидоренко: Марія Бороденко (ЗОШ №4); Максим Сидоренко (ЗОШ №6); Дмитро Білогур (ЗОШ №3) та Дар’я Скрипка (ЗОШ №2). За роботу «Пам’ятник нашому земляку Костянтину Реві» виконаний Дариною Дмитрієвою ( ЗОШ №2) був вручений волейбольний м’яч.

Цей конкурс ще раз показав, що сива героїчна столиця Гетьманщини буде навіки в серцях молодого покоління.


 


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости

 • #1
 • 2 марта 2016 19:14
 • Автор: Цікаво
Старий, перевірений і досить набридлий піар на дітках. Хоч би вже не з самого першого речення згадувалась політична сила, а то якось не дуже віриться у щирість цієї акції.
 • #2
 • 2 марта 2016 19:50
 • Автор: Viter
Не пускайте зависть в душу…
Счастье каждому дано…
Не завидуйте чужому…
Ведь не ваше все равно…
Станет пусто, одиноко…
И тоскливо, до НЕЛЬЗЯ…
Зависть быстро и до срока…
Сьест до донышка тебя…
 • #3
 • 2 марта 2016 21:37
 • Автор: Алла Рябуха
Молодці! Це не піар -це робота з дітьми! Головне -задоволені діти!!!
 • #4
 • 2 марта 2016 21:39
 • Автор: yarv
"Сквер біля міської ради" називається Тараса Шевченка. Думаю, що логічним буде встановлення тут скромного пам'ятника Великому Кобзарю, який кілька разів був у Глухові і заслуговує на пошану. Але пам'ятник має бути в жодному разі не на місці Циганка!!!
 • #5
 • 3 марта 2016 17:17
 • Автор: Kozak
Цитата: Цікаво
Старий, перевірений і досить набридлий піар на дітках. Хоч би вже не з самого першого речення згадувалась політична сила, а то якось не дуже віриться у щирість цієї акції.

А ты сам то что для детей сделал? Организуй, а мы посмотрим.....