Новость из категории: Новости

Наркотики засудженим більше не постачатимуть

СБУ разом з прокуратурою та оперативниками пенітенціарної служби затримали учасників угруповання, які виготовляли та регулярно постачали «важкі» наркотики до виправного центу в Конотопі. Було, зокрема, встановлено, що молодший інспектор відділу виправного центру організував механізм передачі ув’язненим наркотиків та забезпечував умови для їх вживання у фельдшерському пункті центру. «Товар» він замовляв у місцевого мешканця, який вдома виготовляв наркопрепарати та кур’єром передавав інспектору.

Той майже щодня розповсюджував наркотики через «довірену особу» з числа в’язнів. Оперативники спецслужби затримали зловмисника при спробі пронести до виправної установи кілька шприців з дозами ацетильованого опію. Під час обшуків у помешканні його спільника співробітники виявлено чимало сировини для виготовлення зілля. Кур’єр, якого схопили у місті, намагався чинити опір. Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 та ч. 2 ст. 307 Кримінального Кодексу, вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру в скоєнні злочину та обрання запобіжного заходу.
 
За матеріалами прес-групи УСБУ в Сумській області


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter
загрузка...
Нет комментариев к этой новости. Оставьте комментарий первым

Похожие новости

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии. Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.
Авторизация с помощью соцсетей:
Авторизация с помощью Facebook Авторизация с помощью Google
загрузка...