Новость из категории: Культура

Відбувся обласний фестиваль мистецтв «Перлини нашої душі»

23 листопада 2017 року в Сумах відбувся обласний фестиваль мистецтв «Перлини нашої душі» за напрямом «Головні убори та аксесуари». В фестивалі прийняли участь вихованки зразкового колективу творчого об’єднання «Перлина» Глухівського МЦПО (керівник Наталія Філатова) - Анна Москаленко та Діана Щітка. Вони презентували жіночі головні убори власного дизайну.

Варто звернути увагу, що юні майстрині вперше стали учасницями такого фестивалю. Всього у конкурсі брали участь 80 вихованців позашкільних закладів області. Журі було приємно вражене та гідно оцінило роботи глухівчанок : Діана Щітка посіла І місце, а Анна Москаленко отримала Гран-прі. Багато задоволення було отримано не тільки від перемоги , але й від спілкування з учасниками фестивалю. Діана і Анна не просто презентували свої вироби, але ще провели майстер-клас в якому показали порядок виконання виробів. Надалі планують ще більше розвиватися, створювати нові ексклюзивні роботи та прославляти рідне місто не тільки на обласному рівні.
 
Керівник зразкового колективу творчого об’єднання «Перлина» Філатова Н.Я.


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter
загрузка...
Нет комментариев к этой новости. Оставьте комментарий первым

Похожие новости

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии. Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.
Авторизация с помощью соцсетей:
Авторизация с помощью Facebook Авторизация с помощью Google
загрузка...