Новина з категорії: Новини / Події

Полісмени Глухова упередили загорання житлового будинку

Першими загорання гаража та господарського приміщень побачили під час виїзду на виклик полісмени чергового наряду сектору реагування патрульної поліції Глухівського відділу поліції. Вони сповістили про пожежу рятувальників і власників подвір‘я, та підняв на гасіння вогню людей. І хоча полум‘я серйозно пошкодило обидві споруди, житловий будинок спільними зусиллями вдалося відстояти. Родина глухівчан, котра з самого ранку вирушила у справах до центру міста, вже збиралась додому, коли їм подзвонили працівники поліції. «Негайно приїздіть, на вашому подвір‘ї горять господарські приміщення, ми вже сповістили рятувальників», - почули вони у слухавці. Приголомшені власник садиби та його дружина вже за кільканадцять хвилин прибули до свого дому.

Як розповідають самі правоохоронці, вони близько чотирнадцятої години слідували на виклик про смерть літнього чоловіка, коли побачили на подвір‘ї одного з приватних будинків сильне задимлення та вогонь. Правоохоронці під‘їхали ближче та швидко оглянули територію. Вочевидь, власників не було вдома, оскільки всі двері були замкнуті. Інспектори зателефонували до служби «101» та господарям будинку, після чого за допомогою місцевих жителів, що збіглись на пожежу, почали підручними засобами збивати полум’я, аби воно не перекинулося на житловий будинок. Вогонь поширювався дуже швидко. Всі елктоінструменти, що знаходились в гаражі та все майно, що перебувало в господарській споруді, згоріли вщент. Однак спільними зусиллями вдалося відстояти житловий будинок. А коли прибули два спецавтомобілі місцевої пожежно-рятувальної частини, протягом години пожежа була не лише локалізована, а й повністю погашена.
 
Родина глухівчан вдячна полісменам за допомогу та врятований рідний дім. Говорять: якби правоохоронці не помітили вчасно загоряння, наслідки нещастя могли бути куди страшніші. «Вкотре застерігаємо громадян, що газові, електричні прилади та хімічні препарати потребують пильної уваги та чітких заходів безпеки у зберіганні та при користуванні, - говорить керівник Глухівського відділу поліції Роман Невожай. – Ігнорування вимог правил безпеки та легковажність можуть призвести до пожежі, вибуху чи нещасного випадку. Особлива небезпека для життя і здоров‘я людей виникає в тому разі, коли загоряється житлове приміщення. Однак якщо вже виникла така ситуація, то найперше, що необхідно зробити – це відімкнути з дотриманням всіх заходів безпеки газо- та електропостачання, і негайно викликати рятувальників за телефоном спецлінії «101»».
 
Відділ комунікації поліції Сумської області


Поділитися в соціальних мережах:

Знайшли помилку у статті? Виділіть слово/кілька слів та натисніть Ctrl+Enter

Схожі новини