Новость из категории: Новости / Новости с видео

Вшанували земляка (відео)

На минулому тижні учасники відкритого чемпіонату України з судно модельного спорту здійснили покладання до пам’ятної дошки Олексія СТАНКЕВИЧА на багатоквартирному будинку по Києво – Московській, 38. Їхню делегацію очолив сам голова національної федерації судно модельного спорту Сергій ДЕМИДЕНКО.

За його словами, цей захід сповнений для нього глибокого змісту:
- Я капітан другого рангу у відставці. Двадцять три з понад тридцяти років служби на флоті брав участь у випробуваннях підводних атомних ракетоносців того-ж типу, що й сумнозвісний «Курськ». Його загибель – величезна трагедія, котра складається з 118 окремих людських трагедій загиблих моряків. Один з них – Олексій СТАНКЕВИЧ, якого знав особисто. Дуже талановитий хлопець, судномоделіст; любив флот, медицину, і зрештою наклав за цю любов найдорожчим – власним життям. Пам`ятаємо його, шануємо світлу пам’ять, і коли приїздимо до Глухова, обов’язково приходимо до цього скромного барельєфу.
 
Вл. інф.
 


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter
загрузка...
Нет комментариев к этой новости. Оставьте комментарий первым

Похожие новости

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии. Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.
Авторизация с помощью соцсетей:
Авторизация с помощью Facebook Авторизация с помощью Google
загрузка...