Новость из категории: Культура

У Глухові грав духовий оркестр

Минулої неділі, з вісімнадцятої, у сквері Березовського – Бортнянського грав духовий оркестр під керівництвом Валерія ОСТАПЕНКА. Музики виконали низку композицій та популярних – як класичних, так і сучасних - мелодій. Їхня гра не залишила байдужою глухівчан: досить швидко навколо оркестрантів утворився натовп – на око – щось близько сотні людей. Хтось з них насолоджувався живою музикою, хтось аплодував, кричав «браво!», хтось танцював – головним чином представники поколінь, молодість яких співпала з піком популярності класичної естради.

По ходу дійства стало відомо, що до концерту планувалося залучити десять учасників, а прийшло аж п’ятнадцять, що появі оркестру маємо завдячувати й міському голові Мішелю ТЕРЕЩЕНКУ, що наступного року організатори планують 52 «виходи у світ», плюс виступи на восьми головних святах., та звітний концерт на сцені міського Палацу культури. Батько-натхненник духового оркестру, Микола РОДЧЕНКО сказав з цього приводу наступне: - Оркестр у Глухові повинен бути, і крапка. Це – реальне наближення до Європи, де практично у кождному, навіть маленькому місті, є свій музичний колектив. Для цього у нас є все необхідне: інструменти, сценічне вбрання, і, це мабуть головне, люди, які прагнуть передати живу гармонію музичної гри. Наприкінці зазначимо, що кожний виступ духового оркестру коштує організаторам близько півтори тисячі гривень. На перший погляд, сума не така вже й мала, але якщо взяти до уваги естетичну насолоду, гарний настрій й низку позитивних емоцій, які дарує жива гра, воно того, власне, й варте.
 
Аліна КОВАЛЕНКО


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter
загрузка...
Нет комментариев к этой новости. Оставьте комментарий первым

Похожие новости

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии. Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.
Авторизация с помощью соцсетей:
Авторизация с помощью Facebook Авторизация с помощью Google
загрузка...