Новость из категории: Новости / Новости с видео

Війна за Росток – Холдинг (відео)

У п’ятницю біля вказаного підприємства зібралися сотні народу та дві довгі колони автомобілів – люди влаштували акцію, метою якої є повернення своїх робочих місць. З жовтня місяця підприємство, керівником якого офіційно є Микола Козлов, заблоковане, врожай залишився на полях. Функціюванню Росток – Холдингу перешкоджає нове керівництво, яке незаконним чином увійшло на територію підприємства. «Нам не дає працювати нова охорона так звана «Арма»: склади опечатані, кукурудза не зібрана, ми всі без заробітної платні», - говорить головний агроном компанії Олександр Кравченко. – Ферма працює аби як, корми та біодобавки не закуповуються.

Що буде завтра – невідомо». «Вожу на роботу бухгалтерів, так що я отримую якусь зарплатню, - каже водій Володимир. А ось запчастин ніхто не купляє, і навіть грошей на СТО не виділяє». «Хочемо, щоб підприємство налаштувало роботу і ми повернулися до своїх місць, - каже робітник агрофірми ім. Чапаєва Володимир Кулик. – техніку треба готувати до посівної, а в нас нема ходу до неї! А нема роботи – нема й зарплатні, а вдома у всіх діти. Як жити?!». Бригадир Геннадій Береговий розповів, що на підприємство завезли нових охоронців, які поводитися зухвало та погрожують старим працівникам несанкціонованими обшуками особистих автомобілів. Щоб, бува, чого не вкрали з Росток Холдингу. Свинарка Галина Челікіна зі сльозами на очах бідкається, що вона, як і багато жінок її віку, залишилися без шматка хлібу.
 
«Я 28 років пропрацювала у свинарнику, Козлов мене взяв на роботу в ті важкі часи, коли 35-річній жінці навіть прибиральницею неможливо було влаштуватися, - каже Галина Михайлівна. – І ось, отримали «подарунок» від пришельців: нас виганяють на вулицю, не давши до пенсії доробити. Росток – Холдинг був для нас за мати й за батька, і село жило. А що тепер?!». Поки ми спілкувалися з людьми, натовп народу, рішуче налаштований вигнати незаконних працівників з приміщення компанії, вдерся через вікна до споруди. На території підприємства почалося щось страшне: агресивні чоловіки з криками змішалися в одну купу, були бійки, стрілянина в повітря, а також пристосування сльозогінного газу. Швидка забрала з місця події трьох журналістів до лікарні – їм було пошкоджено обличчя та очі. Війна за компанію, яка є головним бюджетонаповнюючим підприємством на Глухівщині, тривала в п’ятницю довго. Як нам вдалося з'ясувати, такі події відбувалися не лише в Глухові цього дня, а ще й по інших філіях Росток – Холдингу.
 
Вл. інф.
 


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter
загрузка...

Похожие новости