Новость из категории: Информация

Поліція розшукує безвісти зниклого жителя Глухова

Поліція розшукує безвісти зниклого жителя Глухова
Працівники Глухівського відділу поліції розшукують Петрова Володимира Леонідовича, 1954 р.н., жителя Глухова. Чоловік 6 лютого пішов з дому й відтоді його місцеперебування залишається невідомим.

В поліцію з заявою про зникнення свого батька звернулась 41-річна жителька Запоріжжя. Заявниця розповіла: приїхавши навідати батька, який проживає в райцентрі самотою, не знайшла його вдома. На зв'язок він сам не виходить, але телефон увімкнений, однак на її дзвінки ніхто не відповідає.

На вигляд розшукуваному близько 63-68 років, зростом близько 165-170 см, худорлявої статури, сутулий. Має сиве волосся, очі зеленого кольору, підборіддя випукле.

Був одягнутий чоловік ймовірно у чорну зимову куртку та джинси коричневого кольору.

Поліція встановлює місцезнаходження зниклого чоловіка, і звертається до всіх небайдужих громадян з проханням про допомогу. Якщо комусь відоме його місцеперебування, чи його бачили при пересуванні транспортом, або є інформація, що допоможе в розшуку чоловіка - повідомте про це до Глухівського відділу поліції за адресою:м.Глухів, вулиця Спаська, 34, або за телефонами 0503077504, 2-20-15, або на цілодобову лінію служби «102».

Будемо вдячні за допомогу!

Відділ комунікації поліції Сумської області


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости