Новость из категории: Новости / Новости с видео

«Професіонал 2018»: відзначили кращих (відео)

В останню п’ятницю зими в міському палаці культури глухівчани вітали переможців щорічного традиційного міського конкурсу «Професіонал року». Зі щирими святковими побажаннями до присутніх звернулися міський голова Мішель Терещенко, секретар міської ради Олена Демішева, керуюча справами виконавчого комітету міської ради Олена Гаврильченко, начальник управління житлово-комунального господарства та містобудування Глухівської міської ради Марія Сегеда, депутат Глухівської міської ради Олександр Буйков, депутат Сумської обласної ради Андрій Божок.

Також вони взяли участь в урочистій церемонії нагородження професіоналів 2018 року за номінаціями:
1) «Теплова енергетика» - МАРЕЄВ Віталій Юрійович, начальник дільниці комунального підприємства «Глухівський тепловий район».
2) «Житлово-комунальне господарство» - СИТНИК Анатолій Вікторович, слюсар дільниці Глухівського комунального виробничого управління водогінно-каналізаційного господарства.
3) «Газове господарство» - ЧЕРНЯК Сергій Михайлович, слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування 4 розряду служби експлуатації систем газопостачання управління експлуатації ПАТ «Сумигаз».
4) «Законність та правопорядок» - капітан поліції МИХАЙЛЕНКО Роман Володимирович, дільничний офіцер поліції сектору превенції Глухівського відділу поліції.
5) «Лікар року» - ТОНОЯН Артур Азатович, хірург хірургічного відділення Глухівської центральної районної лікарні.

6) «Освіта» - КРАСОВСЬКИЙ Олександр Анатолійович, учитель трудового навчання Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.
7) «Енергетика» - ЛІСКОВСЬКИЙ В’ячеслав Віталійович, тракторист 5 розряду філії «Глухівський район електричних мереж» ПАТ «Сумиобленерго».
8) «Музичне мистецтво» - МИРОНЕНКО Анна Миколаївна, директор комунального закладу «Глухівська школа мистецтв імені Максима Березовського».
9) «Серце віддане дітям» - РЕШЕТНІКОВА Світлана Володимирівна, керівник гуртка «Екодизайн» Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради.

10) «Золоті руки» - ПЕТРУК Ольга Андріївна, майстриня з виготовлення ляльки за народними мотивами та інтер'єрної ляльки.
11) «Відданість справі» - ГАЛУШКА Ірина Юріївна, начальник служби у справах дітей Глухівської міської ради.
12) «Музейна справа» - ЧАСНИЦЬКИЙ Михайло Михайлович, завідувач громадського музею «Історії євреїв Глухівщини».
13) «Фізична культура та спорт» - КЕЛЬБАС Олександр Володимирович, тренер-викладач Глухівської міської дитячо-юнацької спортивної школи Глухівської міської ради.
14) «Соціальний захист» - БОКОВА Алла Григорівна, провідний фахівець відділу організації працевлаштування Глухівської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості.
15) «Молодіжний лідер року» - ЦИГИКАЛ Олена Геннадіївна, студентка Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.
16) «Позашкільна освіта» - ДУНІНА Оксана Олександрівна, керівник школи дітей раннього розвитку «Веселка» Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради.
17) «Перемога року» - ЗАЛЬОТОВ Артур Сергійович, майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу, спортсмен ФСК «Гармонія», член юніорської збірної команди України з пауерліфтингу.
18) «Трудова династія» - родина Шершнів.
19) «Рятівник року» - ГОНЧАРОВ Дмитро Анатолійович, начальник Глухівського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.
20) «Охорона здоров’я» - НІКІТЕНКО Володимир Юрійович, завідувач відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії Глухівської ЦРЛ.
21) «Вихователь року» - КАРБАНОВА Надія Михайлівна, вихователь Глухівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Фіалка» Глухівської міської ради.
22) «Викладач року» - ШАВША Людмила Миколаївна, викладач дисциплін «Біологія», «Біологія та екологія», «Медична біологія», «Хімія», «Медична хімія» Глухівського медичного училища-комунального закладу Сумської обласної ради.
23) «Фармацевт року»- ГОРБАНЬ Валентина Миколаївна, фармацевт аптеки «Оптові ціни».
24) «Ініціатива року» - колектив відділу енергоменеджменту та підтримки підприємництва управління соціально-економічного розвитку Глухівської міської ради (начальник відділу - КРАСНОЩОК О.І).
25) «Волонтер року » - ДАВИДЕНКО Лариса Михайлівна, волонтер.
26) «Художня самодіяльність» - ЮВЧЕНКО Тетяна Михайлівна, викладач культурології, керівнику гуртка художньої самодіяльності Професійно-педагогічного коледжу Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.
27) «Підтримка воїнів ООС» - громадська організація «Центр активних Глухівчан» (Гайдук І.Б., Бабкіна О.Г., Москальцова В.В., Клименко К.І., Клименко Н.Г.).
28) «Мистецький захід» - «Фестиваль різьбярства. Глухів 2018» (організатори: Шум С.М., Негреба Ю.Л., Білевич І. В.).
29) «Розвиток дитячого спорту» - СТЕЦУН Зоряна Миколаївна, головний тренер та керівник студії повітряної акробатики, гімнастики та спорту на пілоні «Pole sport dance studio FreeDom».
30) «Соціальне партнерство» - ВАЙЛО Надія Олексіївна, голова правління ТОВ «Велетень».
31) «Спонсорська підтримка» - РОМАНЕНКО Володимир Іванович, приватний підприємець.
32) «Громадська активність» - Громадська рада при виконавчому комітеті Глухівської міської ради (голова - Троценко В.А.).
33) «Патріотичний рух» - ЮСУПОВА-КОБЗАР Ірина Євгеніївна, волонтер.
34) «Захисник року» - молодший сержант МИХАЙЛЕНКО Олександр Васильович, командир 3 мотопіхотного відділу 3 мотопіхотного взводу 1 мотопіхотної роти військової частини А4590.
35) «Промислове виробництво» - СЬОМІНА Лідія Василівна, інженер-технолог ТОВ «Лінен оф Десна».
36) «Спортивне досягнення» - САМОДЄЛОВА Дар’я (тренери – Чмут В.В., Терещенко І.М.).
37) «Лікарська справа» - ГЛУЩЕНКО Володимир Наумович, лікар-фтизіатр у дільничному тубкабінету поліклінічного відділення Глухівської центральної районної лікарні.

Інформацію надано Глухівською міською радою

Відео Олександра Федорченка




Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter
загрузка...

Похожие новости