Новость из категории: Новости / Происшествия

Біля школи №4 горів будинок

Бажання глухівчанки К. доживати віку у батьківській хаті, переїхавши з квартири в багатоповерхівці, ледве не накрилася прахом. Будиночок на околиці міста, в мкр. Веригино, по провулку Шкільному, який жіночка ретельно доводить до ладу та ремонтує, вкладаючи гроші з невеличкого бюджету, комусь зі знайомих впав у око. Людська заздрість – страшна річ, яка штовхає «доброзичливців» на неадекватні дії. Так, 19 вересня пізнього вечора сусід, який проходив повз будинку К., помітив, що звідти йде дим. При цьому хвіртка – закрита, а двері – відчинені. Чоловік добре знав, що в будинку ніхто не мешкає, а господарка навідується не кожного дня.
 
 Тож сусід подзвонив на 101. Побувала на місці події й кореспондент газети «Кур'єр», поспілкувалась з сусідами та рятувальниками. Як розповів автору статті інспектор ДПРЧ – 19 Олександр Отрашок, повідомлення про загоряння не експлуатуємого житлового будинку по провулку Шкільний в м. Глухів надійшло о 21.39. Боровся з вогняною стихією черговий караул, вдягнувши апарати для захисту органів дихання, адже було сильне задимлення. Язики полум'я охопили перекриття та покрівлю площею до 1 кв. м. та стіни площею до 10 кв. м. Для безперебійної подачі води на гасіння пожежні автоцистерни довелось дозаправляти від водонапірної башти, що розташована на відстані 200 м від осередку горіння. О 22:00 загоряння локалізували та не допустили його поширення на решту споруди, а о 23:02 – витративши на гасіння до 10 тонн води, повністю ліквідували. Всього на гасіння було залучено 2 одиниці спеціальної техніки та 10 осіб особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області. Зі слів Олександра Вікторовича, в будинку було 2 джерела загоряння – диван та шафа. Вони не пов'язані між собою.
 
Господарка каже, що ніяких матеріальних цінностей та коштовних речей в будинку не було, в шафі знаходилось небагато одягу та м'якого інвентарю. Все це добро винищено вогнем. Пічного опалення в помешканні немає, до того ж житлова споруда була відключена від електрики зовнішнім автоматом. Тож МНС – ники відразу прийшли до висновку, що це – підпал. Комусь явно заважає бажання К. мешкати у власному будиночку на околиці Глухова. Сусіди стверджують, що ніякі там безхатьки до господарства К. ніколи не залазили. Це – перший випадок, коли хтось вдерся без дозволу до її помешкання. Вдерся цілеспрямовано – щоб його спалити. Батьківський будинок завдяки тому, що сусід випадково побачив неладне і викликав пожежних, врятовано. Жінка ліквідує наслідки пожежі і продовжить ремонти.
 
Оксана Ковальова


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости