Новость из категории: Информация

Коли відмінять "червону зону" на Глухівщині?

Рішення щодо скасування "червоного” рівня епідемічної небезпеки приймається Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у разі утриманням областю нормалізованих показників протягом не менше ніж п’яти днів підряд, повідомляється у фейсбуці на сторінці "Глухівської міської ради"

«Бізнес не розуміє, як працювати. Чому досі немає вказівок, розпоряджень та роз'яснень міської влади щодо нашої роботи? Це потрібно було зробити ще вчора. Заборона роботи та відповідні обмеження стосувалися термінів до п'ятого квітня включно. Сьогодні - шосте. Підприємці мали би відкритися. Чи є у місті відповідальні особи та служби?» - таке питання задала приватний підприємець Тетяна Михайлик.

Відповідь дає завідувач Глухівським відділом Сумського лабораторного центру Марина Матвієнко. Зокрема, вона нагадала, що за рішенням Державної комісії з ТЕБтаНС (Протокол № 12 від 22.03.21.) в Сумській області з 00 год. 00 хв. 24 березня 2021 року встановлений «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Дату закінчення карантинних обмежень ніхто не встановлював, відмінити «червону зону» можна тільки після аналізу індикаторних показників.

Від початку введення «червоної зони» індикаторні показники лише продовжують зростати та становлять:

- перевищення епідемічного порогу рівня захворюваності на гостру респіраторну вірусну інфекцію – 163,2% при індикаторі в 100%;

- підвищення коефіцієнту виявлення випадків інфікування COVID-19 до 30%, при індикаторному показнику ≤20%;

- кількість госпіталізованих пацієнтів з COVID-19 на 100 тис. населення 92,2 при індикаторі в 60,0 на 100 тис.нас.;

- завантаженість ліжок, забезпечених подачею медичного кисню у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з COVID-19 68,8% при індикаторі ≤65%.

Таким чином, на території всієї Сумської області продовжують діяти заборони, які передбачені для «червоного» рівня епідемічної небезпеки Постановою КМУ № 1236 від 09.12.2020 р. «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» зі змінами.

Згідно цієї ж Постанови рішення щодо скасування "червоного” рівня епідемічної небезпеки приймається Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у разі досягнення регіоном показників, які характеризують відсутність вищевказаних ознак, протягом не менше ніж п’яти днів підряд.

Регіональна та місцева комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій можуть лише посилити заходи, передбачені Постановою КМУ.

Щодо оперативної інформації щодо захворювання, то станом на 6 квітня зафіксовано 14 нових випадків на Глухівщині.Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости