Новость из категории: Информация

ЕСМАНЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА СТВОРЕННЯ ОФІЦІЙНОЇ СИМВОЛІКИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

З метою збереження історичної та культурної спадщини, формування у мешканців територіальної громади почуття патріотизму, поваги та любові до рідного краю, національної свідомості Есманьською селищною радою оголошується конкурс на розроблення офіційної символіки – герба та прапора громади.

Участь у конкурсі можуть взяти як фізичні, так і юридичні особи. Учасники можуть подати як одну, так і декілька конкурсних робіт у різних номінаціях.

 

Вимоги до ескізу герба та прапора територіальної громади:

 

ескіз герба Есманьської селищної ради повинен бути виконаний на аркуші паперу формату А-4. Робота має бути виконана в кольорі. Допускаються різні техніки виконання, у тому числі і комп’ютерна графіка. Ескіз герба повинен відображати характерні особливості населених пунктів, що входять до складу громади, містити малюнки або знаки, що здатні передати унікальність та ідентифікувати Есманьську територіальну громаду серед інших територіальних одиниць. Повторення характерних для гербів інших населених пунктів символів і знаків, не допускається;

ескіз прапора Есманьської селищної ради (об’єднаної територіальної громади) повинен бути виконаний на аркуші паперу формату А-4. Робота має бути здійснена в кольорі. Допускаються різні техніки виконання, у тому числі і комп’ютерна графіка.

На ескізі прапора має бути розміщений герб або його елементи, інші символи. Співвідношення сторін прапора має становити 2:3.

На конкурс зі створення ескізу герба та прапора територіальної громади учасник подає (надсилає) такі документи:

заявку на участь у конкурсі за встановленим зразком;

кольорове зображення герба територіальної громади (на аркуші паперу формату А-4 та в електронному вигляді у форматі jpg, png або gif з розширенням не менше 600 dpi);

короткий опис герба із зазначенням значення зображених елементів, символів (на аркуші паперу формату А-4 та в електронному вигляді у форматі doc, docx);

кольорове зображення прапора територіальної громади (на аркуші паперу формату А4 та в електронному вигляді у форматі jpg, pngи або gif з розширенням не менше 600 dpi);

короткий опис прапора із зазначенням значення його кольорової гамми та зображених на ньому елементів і символів (на аркуші паперу формату А-4 та в електронному вигляді у форматі doc, docx).

Конкурсні роботи подаються безпосередньо або надсилаються поштою до відділу культури, молоді і спорту Есманьської селищної ради за адресою: вул. Києво-Московська 43, м. Глухів, Шостинський район, Сумська область, 41400.

Термін подачі заявок – до 04.05.2021.

Переможці у конкурсі на кращий ескіз герба і прапора територіальної громади одержують грошову винагороду в сумі по 500 (п’ятсот) гривень.

З Положенням про проведення конкурсу на створення офіційної символіки та складом комісії з визначення переможця конкурсу на кращу офіційну Есманьської селищної ради можна детальніше ознайомитися на вебсайті Есманьської селищної ради (рішення виконавчого комітету від 16.04.2021 № 40) за посиланням – https://esmanska-rada.gov.ua/rishennya-vykonavchogo-komitetu/.Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости