Новость из категории: Спорт

На Чемпіонаті України з літнього біатлону глухівчани зайняли призові місця

На  Чемпіонаті України з літнього біатлону глухівчани зайняли призові місця

В місті Чернігів 24 – 29 серпня 2021 року пройшов Чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат. Глухівчани повернулись додому з нагородами. Аліна Єременко встановила особистий рекорд за кількістю медалей, - з чотирьох гонок два золота у спринті та гонці переслідування, срібло в змішаній естафеті та бронза в супер-спринті. У змішаній естафеті Саврацький Дмитро, Мороз Андрій, Бокова Юлія і Громак Діана стали чемпіонами.

Саврацький Дмитро став бронзовим призером в індивідуальній гонці. Соловйова Софія посіла друге місце у змішаній естафеті. Вітаємо спортсменів та тренерів Олександра Москаленка та Наталію Тихонову з чудовими результатами, бажаємо спортсменам вдалих стартів та подальших перемог!