Новина з категорії: Новини

Вдруге не вийшло

45-річний глухівчанин повідомив поліції, що у нього з подвір'я зникли два велосипеди «Кондор» та пральна машина «Самсунг». Двоє чолов’яг, 46 та 52 років, коли їх вже було викрито, розповіли, що згадані велосипеди вигнали глухої ночі. Залишивши їх у надійному місці, вони вирішили повернутися за пральною машиною.

Та, однак, виявилася надто важкою. Її поставили, щоб перепочити, і тут, треба такому статися, господар увімкнув світло на подвір’ї. Крадії, злякавшись, кинули здобич посеред вулиці. Тимчасом до місця події прибула поліція. У кущах неподалік місця події знайшовся старший за віком зловмисник. Він стверджував: гостював у товариша, і, повертаючись від нього, вирішив перепочити. Трохи згодом оперативники, проїжджаючи містом, звернули увагу на велосипедиста, чий двоколісний транспортний засіб був тотожний викраденим. Його зупинили, а далі, як то кажуть, діло техніки … В подальшому крадії пояснили, що збиралися продати велосипеди.

Нині щодо них відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 3 ст. 185 Кримінального Кодексу (крадіжка, поєднана з проникненням у житло.. чи інше приміщення). Знову таки, їм загрожує до 6 років позбавлення волі.

За матеріалами Глухівського відділення поліції

Поділитися в соціальних мережах:

Знайшли помилку у статті? Виділіть слово/кілька слів та натисніть Ctrl+Enter

Схожі новини