Новость из категории: Информация

Сумщина. Енергетична сфера: 28 жовтня.

Проблема з відключеннями електроенергії на Сумщині аналогічна ситуаціям, що склалася у низці інших областей країни. Я бачу усі ваші невдоволення та питання. Опрацювали усі можливі варіанти виходу з цієї ситуації. На спільній нараді Офісу Президента, за участі НЕК «Укренерго», обленерго, очільників областей, у яких є такі проблеми, та наших керівників громад, вирішили наступне. З початку наступного тижня енергетики погодилися на введення графіків погодинних відключень електроенергії.

Сумщина. Енергетична сфера: 28 жовтня.

Тобто, замість аварійних (ГАВ), як зараз, без попереджень, будуть введені саме графіки погодинних відключень (ГПВ). У нашій області складанням цих графіків займається АТ «Сумиобленерго». Голова правління АТ «Сумиобленерго» Ігор Дирбавка, запевнив: до 31 жовтня графіки затвердять та направлять до НЕК «Укренерго». Після того НЕК "Укренерго" введуть по Україні, у т.ч.в Сумській області, графіки погодинного вимкнення електроенергії (ГПВ) або так звані «віялові відключення».
 
Наша частина роботи, як обласної влади, це робота з переліком підприємств критичної інфраструктури. Свої пропозиції ми надали енергетикам. Не менш важлива задача - дотримання так званої "соціальної справедливості". Коли відключати електроенергію мають у всіх споживачів по черзі. А також - дотримання заздалегідь визначених графіків. У поданих нами пропозиціях період відключення для одних споживачів - не більше двох годин поспіль.
 
Сумська ОВА


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости