Новость из категории: Новости / Происшествия

Глухівські правоохоронці розшукали та затримали зловмисницю, яка викрала у пенсіонерки 8000 гривень

Невідома молода жінка, видаючи себе за співробітницю пенсійного фонду, викрала у 77-річної глухівчанки 8 тисяч гривен. Працівники поліції за допомогою небайдужих громадян під час проведення оперативно-профілактичного заходу «Чужий в селі» розшукали й затримали зловмисницю. Нею виявилась 27-річна ніде не працююча жителька Чернігівської області. До поліції з заявою про крадіжку звернулась 77-річна жителька міста. Пенсіонерка пояснила правоохоронцям, що до неї завітала молода жінка, яка представилась працівником пенсійного фонду. Гостя розповіла, що бабусі можна оформити надбавку до пенсії. Заявниця, не підозрюючи нічого лихого, впустила її до оселі. А вже після візиту псевдопрацівниці пенсійного фонду виявила зникнення 8000 гривен.

За даним фактом слідчими було відкрите кримінальне провадження за ч. 3 ст.185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. З метою попередження подібних крадіжок, правоохоронці Глухівщини провели ряд оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Чужий в селі». Серед населення були поширені «пам’ятки», як запобігти випадків шахрайства та крадіжок, та надані контактні телефони працівників поліції.

Днями на телефон дільничного інспектора поліції, вказаний на пам’ятці, зателефонували жителі одного з сіл району. Громадяни повідомили про те, що в селі з’явились незнайомі жінки, котрі ходять по дворам. Перевіривши отриману інформацію, працівники поліції встановили, що одна з них і є та сама зловмисниця, котра залишила пенсіонерку без заощаджень. 27 - річна жінка не заперечувала своєї причетності до скоєного.

Тепер за такий вчинок їй може загрожувати до 6 років позбавлення волі. «Ми вдячні небайдужим громадянам, які проявили уважність та громадську свідомість, повідомивши до поліції про сторонніх людей, – коментує начальник Глухівського відділу поліції Андрій Сердюк. - Аби попередити скоєння подібних злочинів, ми звертаємось до громадськості з проханням і надалі інформувати поліцію про всі випадки появи у вашому населеному пункті невідомих чи підозрілих осіб чи автотранспорту. Сповіщайте дільничного інспектора поліції або телефонуйте за номером «102». Запевняю – кожне подібне повідомлення не залишиться поза увагою та буде відповідним чином перевірене».

Сектор комунікації поліції Сумської області

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости