Новина з категорії: Інформація

⚡Сумщина Ситуація на прикордонні станом на 21.00 7 лютого 2023

‼️Сьогодні на жаль, ми втратили мирну жительку Сумщини. У результаті артобстрілу з 15.07 до 15.40 по с. Павлівка Білопільської громади (20 прильотів) і попадання снаряду в приватний житловий будинок загинула місцева літня жінка 1946 року народження.

Усього протягом дня ворог здійснив обстріли Краснопільської, Юнаківської, Білопільської, Середино-Будської, Зноб-Новгородської, Шалигинської, Глухівська громад.
Було зафіксовано 125 прильотів, скидання з БПЛА 3 вибухових пристроїв та здійснено 1 кулеметну чергу по прикордонних територіях та населених пунктах Сумської області.

▪️Краснопільська громада: здійснено мінометний обстріл (ймовірно калібру 120 мм, 20 прильотів).

▪️Білопільська громада: крім мінометного обстрілу по с. Павлівка, зафіксоване скидання із БПЛА 2 боєприпасів (типу ВОГ) на територію громади. Також здійснювався мінометний обстріл в іншому селі громади − 11 прильотів.

▪️Середино-Будська громада: по м. Середина-Буда росіяни скинули з БПЛА вибуховий пристрій (типу ВОГ 25 П), який не розірвався.

▪️Зноб-Новгородська громада: здійснено обстріл (ймовірно АГС) − 21 прильот.

▪️Юнаківська громада: ворог бив з мінометів по території громади − 8 прильотів, а потім ще 18.

▪️Шалигинська громада: росіяни скинули на територію громади 7 мін, а також здійснили обстріл із стрілецького озброєння (1 черга з крупнокаліберного кулемета).

▪️Глухівська громада: був мінометний обстріл − 17 мін прилетіло на територію громади.

Поділитися в соціальних мережах:

Знайшли помилку у статті? Виділіть слово/кілька слів та натисніть Ctrl+Enter

Схожі новини