Новость из категории: ---

⚡Сумщина Ситуація на прикордонні станом на 21.00 3 березня 2023

Протягом дня росіяни здійснили обстріли 6 територіальних громад області: Шалигинської, Краснопільської, Білопільської, Есманської, Глухівської, Юнаківської. Було зафіксовано 121 прильот ? з мінометів, артилерії, РСЗВ, з БпЛА ВОГами, з танку та ПТУР. На жаль, є руйнування та жертви.

??Шалигинська громада: о 09:25 росіяни обстрілювали ймовірно з мінометів с. Старікове ? 5 прильотів. Внаслідок обстрілу загинув місцевий мешканець. В населеному пункті пошкоджено лінію електропередач. А о 15:50 був обстріл з міномету по с. Ходине ? 15 прильотів. Пошкоджено 3 житлових будинки.

??Есманська громада: о 13:35 з території рф здійснено обстріл зі ствольної артилерії с. Кучерівка ? 8 прильотів. Внаслідок обстрілу пошкоджено приватний житловий будинок.
Також по території громади ворог стріляв з РСЗВ ? 20 прильотів та міномету ? ще 20 прильотів.

??Краснопільська громада: з 09:40 ворожий БПЛА виконав скидання 4-х боєприпасів (типу ВОГ) у різних селах громади. У цей же час зафіксовано ворожий обстріл з ПТУР 120мм (пуск 2-х ракет). Також з території рф здійснено обстріл з ПТРК.

??Білопільська громада: з території рф був танковий обстріл ? 1 прильот. Також зафіксовано мінометні обстріли ? 12 прильотів, 16 прильотів зі ствольної артилерії, 8 прильотів із САУ.

??Юнаківська громада: зафіксовано обстріл із САУ ? 9 прильотів та мінометний обстріл ? 5 прильотів.

??Глухівська громада: о 16:15 росіяни били з мінометів ? 5 прильотів.

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости