Безкоштовні шаблони юридичних документів – цікаві та потрібні можливості для переселенців та постраждалих осіб від воєнних дій, і не тільки.
Коли ти переселенець чи постраждала особа від воєнних не завжди є оптимальним для тебе є таке рішення, як пошук платного юриста чи адвоката.
Не кожна пересічна особа може наразі собі дозволити платного фахівця, не кажучи тих, хто відноситься до вразливих категорій громадян України.
Але при чому юридичних питань та бюрократичних вимог з початком повномасштабних воєнних дій стало не менше, а навпаки, набагато більше.
На жаль, безкоштовної юридичної допомоги при цьому не стає більше.
І якщо у великих містах ще можна легко знайти правозахисну організацію, юристи та адвокати якої нададуть усну безкоштовну правову консультацію чи складуть безкоштовно позов до суду, то у невеликих населених пунктах таких можливостей складно знайти.
На такий випадок можемо порадити цікавий сайт із безкоштовними правовими можливостями Сильніші разом, а конкретніше розділ - https://www.stronger2gether.org.ua/help/
Цей сайт був створений у рамках проєкту Громадської організації ГО «Ти потрібен Україні» (www.uny.org.ua) за фінансової підтримки БО ” БФ «Центр громадських ініціатив»”.
Коли відкриваємо розділ «Допомога/Допомагаємо» та знаходимо там доволі хороші юридичні документи. Усі документи створені у 2023 році відповідно до діючого законодавства України. Ці документи точно краще ніж ті зразки, що розміщені у вільному доступі в інтернеті.
Усі документи на сайті у безкоштовному доступі.
Бери та скачуй. Заповняй та подавай у відповідну інстанцію.
Тут Ви зможете знайти:
• Запити на отримання публічної інформації в податкову та виконавчу служби,
• Заяви до банківських установ щодо кредитних відносин щодо списання та реструктуризації боргів,
• Заяви про отримання втрачених/пошкоджених документів (їх дублікатів),
• Заяви у сфері освіти,
• Заяви до держпраці,
• Заяви у сфері опіки та піклування,
• Заяви до кіберполіції,
• Заяви та позови до суду (народження дитини; укладення шлюбу; встановлення факту смерті; виплата аліментів дружині, що втратила працездатність; відновлення матеріалів втраченого судового провадження; поновлення строку на подання апеляційної скарги),
• Скарги на дії посадових чи службових осіб,
та інші документи.
Точно можна сказати, що цей сайт може допомогти комусь зекономити час та кошти на юристів, а також енергію на пошуки у інтернеті шаблонів.
Сайт та частина шаблонів створені в рамках проєкту "Сильніші разом” ГО "Ти потрібен Україні” за фінансової підтримки БО ” БФ «Центр громадських ініціатив»”, проєкт "Закарпаття. Спільно: посилення потенціалу ОГС для відповіді на гуманітарну кризу”.
Зміст цього документу є одноособовою відповідальністю ГО «Ти потрібен Україні» і за жодних обставин не може вважатись як такий, що відображає позицію БО «БФ «Центр громадських ініціатив».