Новость из категории: Новости / Происшествия

16-річний школяр добровільно видав наркотики поліції

До поліції звернувся 16- річний мешканець району та повідомив, що знайшов за селом коноплю. Хотів залишити для власного вжитку, але після почутої історії - передумав та вирішив віддати "знахідку" правоохоронцям. Як виявилось, мотивом для такого вчинку послугувало те, що напередодні юнак дізнався про його неповнолітніх односільчани, які потрапили до лікарні з ознаками наркотичного сп'яніння.

Не бажаючи мати проблем ні зі здоров'ям, ні із законом та аби уникнути неприємних наслідків він видав правоохоронцям близько 20 грам коноплі. На разі відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст.309 КК України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту). Речовину схожу на марихуанну працівники поліції направили на експертизу. Враховуючи що юнак добровільно видав правоохоронцям заборонену речовину в подальшому стаття може бути перекваліфікована. Остаточну крапку у цьому поставить суд.

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости

  • #1
  • 19 октября 2016 19:05
  • Автор: han

До поліції звернувся 16- річний мешканець району та повідомив, що знайшов за селом коноплю.

Не бажаючи мати проблем ні зі здоров'ям, ні із законом та аби уникнути неприємних наслідків він видав правоохоронцям близько 20 грам коноплі.

Враховуючи що юнак добровільно видав правоохоронцям заборонену речовину в подальшому стаття може бути перекваліфікована.

Короче. Там скорее всего расклад был такой. Поймали пацана с травой. За взятку решили "пожалеть" его. Ну не может человек быть таким идиотом.  wink