Новость из категории: Новости / Новости с видео

Безпечне місто (відео)

Продовжуємо рубрику, започатковану в одному з наших попередніх номерів. Минулого разу ми, разом з підприємцем та депутатом міськради Олександром БУЙКОВИМ ознайомлювали читачів з механікою вчинення шахрайського злочину. Цього разу справа стосуватиметься т. зв. «щипачів».

Отже, на початку вересня минулого року до власників магазину «Динамо» надійшла інформація від покупця про втрату свого гаманця під час розпродажу спорттоварів на вході до торговельного закладу. Оскільки самостійні пошуки не дали жодних результатів, вирішили звернутися до матеріалів зовнішнього відеоспостереження. Камера чітко зафіксувала події, які сталися того дня. Отже:

1) Розпродаж йде доволі жваво: ще б пак, скидка – аж 60%. До натовпу підходять дві непримітні жіночки. Вони уважно передивляються товар, не забуваючи й про вибір об’єкта своїх зазіхань.

2) Коли до їх поля зору потрапляє відвідувачка з розкритою сумкою на руці, активізують «пошуки», починають у пришвидшеному темпі перебирати спортивний одяг, раз по раз знімаючи його з тремпелів. Одна зловмисниця, штовхаючись і крутячи вбранням перед очима жертви, відволікає її увагу - робить т.зв. «ширму», інша тимчасом з-під одягу, до якого начебто прицінюється, блискавично запускає руку в сумку.

Там нічого немає, злодійки залишаються без здобичі.

3) За хвилину, однак, вони знаходять іншу ціль. Це та, хто потім зробить заяву про втрату гаманця. З нею вчиняють аналогічним чином. Одна з кримінальних «майстринь» віртуозно, одним, практично непомітним порухом лівої руки витягує з сумки гаманець, і ховає його під пахву.

Справу скінчено.

Операція з дуже нечесного віднімання людських грошей (включаючи й першу, невдалу, спробу) зайняла у злодюжок не більше двох хвилин.Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости