Новость из категории: Новости

Пожежа з трагічним наслідком у Глухівському районі, застереження ДСНС України

Щодня підрозділи ДСНС України ліквідовують сотні пожеж по всій території країни, значна частка яких виникає саме у житловому секторі.

Так, у вечорі 3 грудня у житловому будинку с. Кучерівка виникла пожежа.

Під час гасіння пожежі було виявлено труп господаря, який задихнувся угарним газом. В наслідок пожежі вогнем було знищено диван на якому він лежав та від температури пошкоджено меблі, будинок остався цілий. Ймовірною причиною пожежі стало необережне поводження господаря з вогнем під час куріння, можливо у нетверезому стані. З початку року у Глухові та районі в наслідок пожеж загинуло 5 осіб.

Саме тому Державна служба України з надзвичайних ситуацій застерігає громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань, дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті:

 

-не паліть у ліжку, особливо у нетверезому стані;

-використовуйте для обігріву помешкань тільки сертифіковані електрообігрівачі;

-слідкуйте за станом та справністю електромережі;

-дотримуйтесь правил пожежної безпеки при використанні індивідуальних систем опалення та систем пічного опалення;

-не залишайте без нагляду увімкненими в електромережу обігрівальні прилади, телевізори, праски у разі виходу з приміщень;

-намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності.

Дорослим слід пам’ятати, що безпека дітей залежить від їх виховання та свідомого ставлення до елементарних правил пожежної безпеки. Не залишайте дітей без нагляду, тримайте запальнички та сірники в недоступних для малечі місцях, розповідайте їм про небезпеку, яку приховує у собі вогонь!

Пам’ятайте: лише виконання елементарних правил пожежної та особистої безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.

Інспектор 19 ДПРЧ Гончаров М.П.Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости