Новина з категорії: Новини

Загинув герой Рафаель Ілгамович АБДУЛЛАЄВ (29.05.1985 – 13.06.2024)

Громадо! Ще один воїн склав голову на полі бою, захищаючи рідну українську землю від московської орди. Війна триває. Рафаель Абдуллаєв долучився до ЗСУ у 2021 році, підписавши контракт. Він з родиною жив у Ніжині.

Загинув герой Рафаель Ілгамович АБДУЛЛАЄВ (29.05.1985 – 13.06.2024)

За словами дружини, це був виважений крок чоловіка. Рафаель Ілгамович мав гарну роботу, забезпечував родину, але він відчував, що має обов’язок захищати Батьківщину. Він служив у артилерії, швидко опанував новий фах. З початком великого вторгнення воював під Черніговом, Куп’янськом, на Лисичанському та інших напрямках Донеччини і Луганщини.
 
За мужність і відвагу був відзначений нагородою Головного управління розвідки МОУ. Недавно підрозділ перекинули під Вовчанськ на Харківщині, де наш земляк продовжував відповідально виконувати важку місію солдата. У сповіщенні від військової частини коротко вказано, що під час виконання бойового завдання солдат Абдуллаєв Рафаель Ілгамович потрапив під ворожий артобстріл. Честь і слава воїну! Він робив усе, щоб земля горіла під ногами окупантів, щоб вороги не знали спокою. Поховають загиблого у Глухові. Тут пройшли його дитячі і юнацькі роки, він мав багато друзів у школі №6, у агротехнічному коледжі СНАУ. Тут живе його велика родина. Прощання відбудеться завтра, у неділю 16 червня. Глухівська міська рада розділяє горе з дружино і сином героя, з його мамою, братом і сестрами, з усіма близькими. Доземний уклін захиснику Рафаелю Абдуллаєву за внесок у нашу перемогу.
 

Глухівська міська рада

Приєднуйтесь до групи "Кур'єр + ТРК Глухів" на Facebook слідкуйте за оновленнями!

Поділитися в соціальних мережах:

Знайшли помилку у статті? Виділіть слово/кілька слів та натисніть Ctrl+Enter

Схожі новини