Новина з категорії: Інформація

Зміни в застосуванні графіків погодинних відключень

Зміни в застосуванні графіків погодинних відключень

Сьогодні росія знову атакувала енергетику України. У зв’язку з цим НЕК "Укренерго" внесло зміни в застосуванні ГПВ по всій території нашої країни.

Графіки погодинних відключень діятимуть:
з 14-00 по 18-00  в обсязі однієї черги (-2/+10),
з 18:00 до 23:00  в обсязі двох черг (-2/+4)
з 23:00 до 24:00  в обсязі однієї черги (-2/+10).

 Причина застосування графіків - прогнозований дефіцит у енергетичній системі України через брак потужностей. Адже генерація суттєво постраждада внаслідок обстрілів окупантів.

Зміни в застосуванні графіків погодинних відключень

Як зрозуміти, в який графік дивитися? Прочитати в оголошенні, в які проміжки часу діє схема -2/+10 та -2/+4 і відкривати відповідну табличку.

 На графіках шукаєте дату (зверху) та свою чергу (збоку) і на перехресті Ваш час знеструмлення. 

Зміни в застосуванні графіків погодинних відключень

Чому часто відбуваються зміни? Це залежить від кількох факторів (погоди, етапу ремонтних робіт, споживання електроенергії та стану генерації).

Такі обмеження споживання та всі зміни ГПВ впроваджуються за вказівкою НЕК "Укренерго" і причиною цьому є ремонтні роботи на об’єктах енергетики (в тому числі - генерації). Ці об'єкти не потребували б ремонту, якщо б не військова агресія росії проти України. Жодна енергетична система світу не піддавалася таким терористичним атакам, як наша. Тож прохаємо пам'ятати про істинну причину застосування графіків відключень - це війна рф проти України!

Енергоживлення об'єктів критичної інфраструктури, які виконують функцію життєзабезпечення населення, обмежуватись не буде.


Поділитися в соціальних мережах:

Знайшли помилку у статті? Виділіть слово/кілька слів та натисніть Ctrl+Enter

Схожі новини