Новость из категории: Новости / Новости с видео

Сесія: третя спроба – попереду (відео)

На останньому сесійному засіданні, яке відбулося вчора, 30 травня, представникам різних фракцій так і не вдалося досягнути компромісу з низки важливих питань, зокрема змін нормативної оцінки вартості глухівської землі, внесення змін до бюджету, втілення в життя деяких проектів з благоустрою (наприклад, прокладання тротуару по вулиці Спаській).

Пошук рішень, які тою чи іншою мірою задовольнять більшість, мало відбутися сьогодні на позачерговій сесії, але на жаль, «слуги народу» так і не змогли зібратися, щоб вирішити невідкладні питання нашого міста. Тож, щоб об’єднатися та працювати задля добробуту міста ми спостерігаємо протистояння деяких депутатів до діючої влади та неповагу до своїх громадян. Заручниками цього є звичайні люди, які надаючи певні повноваження цим обранцям, мабуть, все ж таки ще сподіваються на плідну співпрацю та вирішення невідкладних питань щодо ремонту доріг, тротуарів, медицини, освіти та ін. Виникає питання, поводили б так себе наші обранці, якби б сьогодні проводились вибори?
 
Хто саботував сьогодні роботу міськради опублікувала у фейсбуці Оксана Друпп, за її посиланням були відсутні: - «Воля народу»: Бурлака Ю.О., Гриб В.О., Громак Л.А., Гурець Е.А., Москаленко А.О., Попова С.В., Прокопенко В.М., Савицький О.Д., Савицька І. М., Хоруженко Т.В.; - «БПП «Солідарність»: Рябуха А.П., Скрипник Є.В.; - «Українське об’єднання патріотів Укроп»:Карлов А.І., Понирко А.П.;

З поважних причин були відсутні (повідомили попередньо): Товстуха П.В., Михайлик Т.В., Овсієнко Т.О., Смирнова Т.М., Сахошко Ю.В., Колоша М.О., Сорока С.І., Халявко М.О.
Микола Захарченко
 
 


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости

  • #1
  • 1 июня 2017 10:25
  • Автор: SSSR

на жаль, «слуги народу» так і не змогли зібратися, щоб вирішити невідкладні питання нашого міста
У Конотопі Семеніхін вже розігнав ледащих депутатів:

30 травня 2017 року міський голова Конотопа Сумської области свободівець Артем Семеніхін оголосив про розпуск міської ради. Відповідне звернення націоналіст скерував до Верховної Ради України. Причиною для такого кроку став кількамісячний саботаж роботи міськради з боку частини депутатського корпусу. Зокрема, йдеться про колишніх "регіоналів" та їхніх поплічників ? фракцію "Самопомочі".

За словами Артема Семеніхіна через зрив пленарних засідань, який організовують екс-регіонали, Конотоп втрачає можливості для розвитку. Так, фракції "Рідне місто", "Народна партія", "Воля народу", "Самопоміч" та "Солідарність" уже третій місяць дестабілізують роботу міської ради, зриваючи сесії. На пленарних засіданнях їхні представники саботують ухвалення важливих для міста рішень, а очільники фракцій взагалі не з'являються на передсесійні зібрання та не беруть участи в роботі депутатських комісій.