Новость из категории: Новини / Новини з відео

З перемінним успіхом (відео)

Четверте пленарне засідання третьої сесії міської ради 24 травня почалося о десятій, закінчилося – приблизно о п’ятнадцятій. Такі тривалі терміни обговорення останнім часом можна вважати звичними. Цього разу на порядок денний було винесено чотирнадцять питань. Попередньо депутати дійшли згоди, що не вноситимуть на обговорення кандидатури заступників міського голови, питання про яких виникло після звільнення Романа ГОЛОВНІ. Спочатку був затверджений звіт про виконання бюджету в першому кварталі.

Не знайшов жодних заперечень і запропонований проект програми розробки детальних планів територій на 2016 – 17 рр. А ось обговорення надання дозволів на розробку планів окремих ділянок було вже не таким безконфліктним. Знайшли підтримку лише розробки планів для місць по пров. Гагаріна та вул. Пивоварова. А ось внесення змін до плану забудови території між Курлука, Космонавтів, Вознесенською – для побудови житла вище п’яти поверхів було «забалотоване». На сесїї було розподілено 100 тис. грн. з коштів, що виділяються для забезпечення повноважень депутатів облради. Вони мають піти на придбання оргтехніки та підручників для школярів, будівництво дитячих майданчиків тощо.

Традиційно без спотикань пройшло внесення змін до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на поточний рік, надання дозволів на проведення грошової оцінки ділянки, регулювання земельних відносин, з землеустрою. А ось навколо затвердження техдокументації з нормативної грошової оцінки земель розгорілися неабиякі пристрасті. Каменем спотикання тут стала пропозиція визначити базову вартість 1 кв.м. землі у місті у розмірі майже 94 грн. «Воля народу» практично у повному складі підтримала ідею збільшення вартості землі. Представники малого і середнього бізнесу з інших фракцій, навпаки, висловили рішуче заперечення, оскільки, на їхню думку зростання вартості неминуче відіб’ється на цінах товарів і послуг та зменшить купівельну спроможність, знизить конкурентоздатність виробничого сектору.

Що цікаво, представники колишньої «партії влади», турбуючись на словах за наповнення бюджету, відкрито знехтували можливістю наповнити міську скарбницю відразу на декілька сот тисяч гривень, не погодившись на надання управлінню ЖКГ та містобудування права починати реалізацію пам’ятника Леніна, погруддя Циганка та старенького «Ауді-100», який колись добряче послугував міській раді.

Неабиякі пристрасті розгорілися навколо затвердження Програми поводження з безпритульними тваринами на 2016 – 2020 рр. Різні підходи до позначеної проблеми були викликані тим, що Глухову може перепасти грант приблизно на 30 тис. євро для притулку для тварин. Це дозволить виконати програму, розраховану на п’ятирічку, за один рік, і зекономити 240 тис. грн.. бюджетних коштів. У підсумку депутати зійшлися на тому, що на догляд безпритульних тварин цього року буде витрачено 60 тис. грн.

Повну підтримку депутатського корпусу знайшла пропозиція присвоїти звання Почесного громадянина Глухова Всеволоду ГОЛЮКУ та внесення змін до міського бюджету.

Після розгляду запланованих питань перейшли до виступів. Тетяна Михайлик ознайомила присутніх зі звітом перевірки теплорайону, Юрій Бурлака спробував публічно дезавуювати деякі її висновки, депутат облради Надія Вайло з трибуни закликала депутатів до спільної роботи заради розбудови нашого міста та проявляти свій патріотизм не словом, а ділом. Дмитро Белінський роз’яснив свою позицію щодо змін у складі міського керівництва. Це питання заторкнув і згадуваний Р. Головня.

З явним зацікавлення сприйняли присутні виступ позафракційного депутата Олександра БУЙКОВА, який, піддавши детальному аналізу стан вуличного освітлення у Глухові, висловив ряд цікавих міркувань і надав низку пропозицій щодо покращення якості освітлювальної мережі.

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости