Новость из категории: Новости

У Глухові буде ландшафтний заказник

14 березня цього року пройшла сесія Глухівської міської ради. Одне із питань, що розглядалися, стосувалося запиту депутата Сумської обласної ради від політичної партії "Українське об’єднання патріотів – УКРОП " Божка Андрія Вікторовича до депутатів Глухівської міської ради про погодження питання створення в Глухові ландшафтного заказника Радіонівського та Скоропадського.

У Глухові буде ландшафтний заказник

Мету створення заказника озвучив Дудченко Григорій Іванович – начальник відділу ПЗФ, а на запитання депутатів відповів Крівозуб Ігор Володимирович – директор департаменту екології, природних ресурсів ПЕК Сумської обласної адміністрації.
Бурхливе обговорення цього питання змусило зробити перерву у роботі сесії, розібрати це питання на профільній комісії та озвучити в сесійній залі. Свою думку з цього питання донесли до депутатів і жителі міста Глухова. Більшістю голосів депутати підтримали погодження питання створення ландшафтного заказника. Наступне слово за Сумською обласною радою, яка буде оголошувати ці території ПЗФ.

Марія Коняєва

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости