Новость из категории: Статьи

Таємниці КП «Глухівський тепловий район»

Другого березня 2016 року газета «Кур’єр» надрукувала статтю під заголовком «Тарифы на тепло: чья правда?». У ній керівник теплового району міста Колоша М.О. намагався виправдатися за свою роботу після того, як стали відомі випадки неефективного використання коштів комунальним підприємством та виявлені серйозні порушення в його роботі. Нагадую, що роботу теплового району перевіряє слідчий відділ ГУ Національної поліції в Сумській області. Відкрито кримінальне провадження. Щоб картина була більш зрозумілою, наведу деякі факти з роботи КП «Глухівський тепловий район»:

Таємниці КП «Глухівський тепловий район»

1. Під час роботи Тимчасової контрольної комісії депутатів міської ради стало відомо, що тепловий район працює з шістьма постачальниками твердого палива. З них – дві профільні, чотири непрофільні фірми. Чому і як таке може бути: КП працює з непрофільними організаціями (що явно суперечить статуту підприємства), які, до речі, не мають відповідної техніки, можливостей, ресурсів та налічують у своєму штаті всього лише по декілька осіб. Цікавим виявилось і те, що непрофільні підприємства постачали сировини (дров) значно більше, ніж профільні. Із загального обсягу поставленого твердого палива в кількості 36 тис. куб.м, майже 21 тис. куб. м. поставило МП «Завод автопричепів, запчастин». А в одного з інших суб’єктів господарювання взагалі відсутній такий вид діяльності (за КВЕДом), що дозволяв би йому постачати тверде паливо на теплогенеруючі підприємства. Замість цього він може надавати фітнес послуги. Про це, до речі, сказав на сесії міський Голова.

2. Микола Олександрович так захищав ці фірми, що навіть спромігся частково «продавити» своє питання на останньому засіданні виконкому. На розгляд виконкому було винесено питання про погодження переліку постачальників - «фірм - прокладок», як постійних постачальників. Але, з уваги на категоричні заперечення одного із членів виконкому, було прийнято рішення про затвердження цих «постачальників» - лише до кінця опалювального сезону. Це стало можливим завдяки довірі членів міськвиконкому Миколі Олександровичу. Згодом міський Голова, розібравшись, наклав вето на рішення виконкому.
На засіданнях депутатської комісії Колоша М.О. переконував, що тепловий район не зможе працювати без вищевказаних фірм. Сьогодні договори з ними розірвано, а тепловий район як працював, так і працює.

3. Під час роботи ТКК Колоша М.О. жодного разу не обмовився про те, що постанова Кабміну про перерахунок послуг населенню вступила в дію в січні 2016 року і тарифи таки знизять. Навпаки, він запевняв про неможливість зниження тарифів на тепло для населення, бо це залежить не від нього. А через два дні після того, як в соцмережі з‘явилася моя інформація про перевірку теплового району, Колоша М.О. по радіо сповістив глухівчан про зниження тарифів. Збіг? Навряд чи.

4. Багатьох людей у місті цікавить питання щодо котельні по вулиці Ковпака 7. Чому котельню досі не переведено на дрова і кому це вигідно? Тим більше, що на газ держава встановлює ліміт, а наднормовий коштує дуже дорого. Відповідь є. Але Микола Олександрович так і не зміг дати відповідь комісії, чому він, майже за рік своєї роботи так і не почав реконструкцію старої котельні під дрова та процедуру відведення землі під нею.

5. Тільки під час роботи комісії з’ясувалося, що ГО «Р-7» взагалі не сплачувала послуги за опалення і заборгувала тепловому району значну суму коштів. Колоша М.О. про це начебто не знав. Але чомусь підписав дуже сумнівний договір взаємозаліку по цьому боргу з іншою фірмою. Вона надає охоронні послуги КП «Глухівський тепловий район». На даний час, враховуючи суспільний резонанс, цей договір розірвано. Вживаються заходи по стягненню заборгованості з ГО «Р-7». Так повідомив Колоша М.О.

6. Згідно Постанови НКРЕКП від 01.10.2015 року № 2528 на КП «Глухівський тепловий район» накладено штраф у сумі 85 000 гривень (за порушення Ліцензійних умов з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії). Тобто, внаслідок непрофесійних дій керівника за рахунок коштів громади сплачено штраф. Постає запитання – так може Колоша М.О. відшкодує з власної кишені ці збитки? Також наявні інші дані щодо нецільового використання коштів – йдеться про сотні тисяч гривень. І хто з нас займається «измышлениями» и «путаницей».

Комунальні організації і підприємства повинні працювати прозоро і ефективно. І кожен з нас має право знати, як керівники розпоряджаються нашими коштами. На жаль, за останні роки комунальні підприємства перетворилися в машину по відмиванню бюджетних коштів для вузького кола людей, тим самим доводячи місто до зубожіння. Стара система чіпляється за життя всіма засобами. Але зміни неминучі…

Повну інформацію про перевірку КП «Глухівський тепловий район» депутатська комісія надасть у своєму кінцевому звіті.
Депутат Глухівської міської ради
Голова фракції «Партія простих людей Сергія Капліна» Тетяна Михайлик

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости

 • #1
 • 10 марта 2016 19:03
 • Автор: shuffler
Чудненько. Страсти накаляются. Судя из этой и двух предыдущих заметок на эту тему, пока пи*дит Колоша! Запасаемся попкорном, и делаем ставки!!!  wink
 • #2
 • 13 марта 2016 17:14
 • Автор: kerol
На Глухівський тепловий район накладено штраф...
Які ви цікаві, а за чий рахунок вони будуть його сплачувати. Що, знову подорожчає тепло?
І яка різниця хто там привозить те тверде паливо? Закупівлю уже зробили, тому і працює тепловий район з тим що має.
 
пані Михайлик щиро бажаю слідкувати за своїм магазинами, і достойно пройти перевірку.
 

 

 • #3
 • 13 марта 2016 21:19
 • Автор: han
У ваты конкретно бомбануло. Скоро капслоком писать начнут  wink .Цитата: kerol
 І яка різниця хто там привозить те тверде паливо? Закупівлю уже зробили, тому і працює тепловий район з тим що має.
 
пані Михайлик щиро бажаю слідкувати за своїм магазинами, і достойно пройти перевірку.
раскрыли все коррупционные схемы построенные еще Бурлакой и Рудяком. Твердое топливо перепродавалось теплосети через подставные фирмы по завышенной цене.
И почему вата так воет по поводу бизнеса Михайликов. Лучше расскажите за какие шишы Бурлака себе Мерседес купил. При том что в семье все гос-служащие. У михайликов такого авто нет, несмотря на то что они далеко не мелкие предприниматели как для Глухова

 • #4
 • 15 марта 2016 13:26
 • Автор: kerol
Доведіть що по завищенній ціні? Впевнений що навіть після такої детальної перевірки на тарифи для населення це ніяк не вплине. Для кого це ви тут так стараєтесь і розписуєте - самі скоро побачимо. 
Але я більш ніж впевнений що то все лише гра. Кричали про корито, самі ж і рвалися і дорвалися. 
 
І до чого те у кого яка машина? ЯК МИХАЙЛИЧКА КУПИТЬ СОБІ МЕРСА ЧИМ БУДЕТЕ ПРИКРИВАТИСЯ 


 • #5
 • 15 марта 2016 18:51
 • Автор: han
Ну купит себе Михайличка мерса, и шо ? Предприниматели помельче её давно на джипах катаются.
А вот за какие шиши Бурлака такой дорогущий мерс купил ? Неужели Деркач подарил ?