Новина з категорії: Новини

Висновки комісії за перевірки КО "Глухівський тепловий район"

Майже два місяці працює тимчасова контрольна комісія Глухівської міської ради, яка перевіряє роботу КО "Глухівський тепловий район".

Висновки комісії за перевірки КО

За цей час комісією було отримано та опрацьовано велику кількість документів. Поважаючи керівника теплового району, як людину і як фахівця, мушу признатися, що, на жаль, навішав він нам "лапши на уши". Не всі документи, які затребувала комісія, ми отримали, і отримали вчасно. Члени комісії були "приємно здивовані" тим, що порушення побачили вже на поверхні. До Колоші М.О., як до керівника, виник ряд запитань. Невзмозі більше слухати байки Миколи Олександровича, до правоохоронних органів звернувся С.О.Якименко - залучена до роботи в комісії особа, голова міської організації '' Партія простих людей С.Капліна''. За його заявою було відкрито кримінальне провадження по факту зловживання посадовими особами службовим становищем. Проводиться розслідування за ознаками злочину ч.4 ст.191 Кримінального Кодексу України. (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчиненим у великих розмірах). Розслідування проводиться ГУ Національної поліції у Сумській обл. Р.S. За Колошею стоять люди з минулої влади і їм дуже не вигідно, щоб були зламані корупційні схеми. Отже, за правління Колоші, не розраховуйте на зниження тарифів.

Тетяна Михайлик

Поділитися в соціальних мережах:

Знайшли помилку у статті? Виділіть слово/кілька слів та натисніть Ctrl+Enter

Схожі новини

  • #1
  • 29 февраля 2016 12:01
  • Автор: Наталья Мироненко
А хотелось бы услышать от вас, Татьяна, вы где заработали свой бизнес? Зачем поливать порядочного человека грязью? Я о Николае Александровиче.
  • #2
  • 8 марта 2016 09:32
  • Автор: НАРКОНТРОЛЬ
Все підписане і сказане пані Михайлик є БРЕХНЕЮ або ФАЛЬСИФІКАЦІЄЮ фактів з особистою користю!!!
Людина яка має бізнес, створений на КОНТРАБАНДІ, не може чесно працювати і тому фальшує кожен крок не зважаючи на людей, сім'ї та їх проблеми!!!