Новина з категорії: Спорт

Турнір Ліги Чотирьох

Наприкінці зими глухівчани традиційно збираються на свято, здоров’я, гармонії та бадьорого настрою - волейбольний турнір Ліги Чотирьох, на кубок Глухівської міської ради.

Ось і минулої п’ятниці , 5лютого, спортивна зала Глухівського агротехнічного інституту імені С.А.Ковпака радо зустрічала чотири найсильніші команди: Глухова, Глухівського району, Шостки та Шосткинського району, які представляють волейбольні клуби імені Костянтина Реви та Олександра Сорокалєта. Шість наступних тижнів вони будуть виборювати найвищу нагороду. На відкритті учасників привітали секретар Глухівської міськради Олена Демішева та депутат Сумської облради Марія Коняєва. Були також присутні почесні гості, члени оргкомітету: Президент ВК ім. К. Реви Володимир Колтаков, та в.о. начальника відділу молоді та спорту міської ради Михайло Плотницький.

Глядачі переповнили спортивну залу, підтримуючи свої команди бурхливими оплесками. У першому матчі спортсмени нашого Gold-у поступилися суперникам з Шостки: 3:1. А ось команда «Мічурінець» з Шевченкового, що представляв Глухівщину, впевнено переміг з таким же «Коледж» з Шостинського району. Отже, початок покладено і є сподівання, що наші спортсмени таки стануть чемпіонами. Вболівальників же ми запрошуємо підтримати цієї неділі улюблені команди. Перша гра – між глухівчанами і шевченківцями розпочнеться 14 лютого о 10.00, а другій грі об 11.30 - команди ВК Шостки та «Коледж».
Вл. інф.


Поділитися в соціальних мережах:

Знайшли помилку у статті? Виділіть слово/кілька слів та натисніть Ctrl+Enter

Схожі новини