Новость из категории: Новини

У Конотопському районі підписано меморандум про співпрацю

30 грудня 2015 року стало визначним днем у питанні збільшення доступності вторинної правової допомоги для сільського населення Конотопського району. Цього дня було підписано меморандум про співпрацю між Конотопським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Конотопською районною радою.

Як зазначив голова районної ради Анатолій Боярчук, підписання меморандуму має на меті ще й прийняття районної програми надання правової допомоги населенню району та введення в межах її реалізації при селищній і сільських радах за рахунок коштів міжнародних організацій штатних одиниць юристів консультантів, які надаватимуть допомогу всім жителям Конотопського району та представлятимуть їх інтереси в судах та інших органах. Меморандум є свідченням налагодження тісної співпраці обох сторін в питанні отримання жителями сіл Конотопського району вторинної допомоги та робить доступним для них європейські правовідносини в частині захисту своїх інтересів у суді».

P.S. Це гарний приклад для інших районних рад щодо вирішення важливих проблем сільського населення, адже сільчани місяцями, а то й роками переоформляють земельні паї

Вл.інф.

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости