Новость из категории: Спорт

Про результати спортивного 2015 року та підсумки спартакіади міста Глухова.

Увійшов в історію 2015 рік. Рік який був непростим для кожного з нас, міста та держави в цілому. Поряд з іншими галузями певний вклад в соціально-економічний розвиток міста внесла галузь фізичної культури і спорту. В місті прийнята та виконується програма розвитку фізичної культури і спорту на 2012 – 2016 роки.

Збережена існуюча інфраструктура галузі фізичної культури і спорту, а саме:
- функціонує ДЮСШ, де на 5 відділеннях, а саме лижних гонок, футболу, настільного тенісу, шахів, волейболу займається 490 учня. Роботу організовують 15 тренерів (з них 10 штатних та 5 сумісника),
- центр позашкільної освіти, де з успіхом, завдяки професійним кадрам, розвиваються судномодельний, ракето модельний, автомодельний види спорту, картинг та ін.,
- міський центр фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» на балансі якого знаходиться стадіон «Дружба» і основною задачею якого є організація фізкультурно – оздоровчої роботи за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення.

По традиції в місті проведені відкриті турніри з міні-футболу серед юнаків пам`яті М.Кириєнка, В.Манжоса, змагання з волейболу серед чоловічих команд «Кубок «GOLD», «Ліга-4-х» на Кубок міської ради, відкрита першість міста з військово-спортивного багатоборства пам’яті воїна-афганця В.Максименка, турнір серед ветеранів з волейболу пам’яті К.Реви, з футболу пам’яті М.Паршикова, Олімпійський день бігу, фізкультурно-спортивне свято присвячене Дню фізичної культури і спорту, кубок міської ради з футболу, міські та обласні зональні змагання серед юнаків на призи клубу „Шкіряний м’яч» та ін. В минулому році юнаки 2002-2003 р. н. виграли обласні фінальні змагання на призи клубу «Шкіряний м’яч». В місті було проведено зональні Всеукраїнські змагання на призи клубу «Шкіряний м’яч» де глухівчани стали срібними призерами, поступившись дуже сильним одноліткам з м.Чернігова

В чемпіонаті області з футболу виступала об’єднана міська футбольна команда «Велетень-Спартак», спонсором якої виступило ТОВ «Велетень» /Голова правління Надія Вайло/. За результатами змагань команда стала бронзовим призером чемпіонату Сумської області. На сьогоднішній день команда «Велетень» розпочала підготовку до нового футбольного сезону. Завершується робота над виданням книги про розвиток футболу в місті. Збірними командами, сильнішими спортсменами міста прийнята участь в обласних, республіканських та міжнародних змаганнях з футболу, волейболу, легкої атлетики, біатлону, лижних гонок, шахів, пауерліфтингу, настільного тенісу, військово – спортивного багатоборства, боксу, ушу та ін. Поряд з масовою фізичною культурою продовжувався розвиток спорту вищих досягнень.

На чемпіонаті світу в м. Сундевалль /Швеція/ Артур Зальотов /студент ППК ГНПУ/став срібним призером серед юнаків /вага-93 кг., жим-227,5 кг./ На чемпіонаті Європи з жиму лежачи в м. Пілзен /Чехія/ Заслужений майстер спорту Андрій Кримов став бронзовим призером у ваговій категорії 93 кг. з результатом 300 кг. серед чоловіків. Юна спортсменка Аня Кривонос стала чемпіонкою світу з біатлону серед дівчат в індивідуальній гонці на 10 км. з чотирма вогневими рубежами який відбувся у м. Раубічі /Біларусь/.

Протягом року збірна команда міста з біатлону, яку тренує заслужений тренер України Олександр Москаленко виграла чемпіонат області, спортсмени-біатлоністи неодноразові переможці та призери Всеукраїнських змагань, Настя Кельбас учениця ЗОШ №2 серед учасників до 10 років стала срібним призером першості України з швидких шахів, призерами Міжнародного шахового турніру «Київська весна» стали Владислав Валюх /3 місце/ та Тетяна Ащаулова /2 місце/, бронзу обласного шахового чемпіонату виборов Богдан Таранішин, радувала своїми черговими успіхами ветеран спорту Катерина Шведова – неодноразова призерка міжнародних змагань, чемпіонка України з легкої атлетики, поліатлону, плавання, успішно виступили спортсмени міста на чемпіонаті світу з військово-спортивного багатоборства та ін.

Підтримуючи спорт вищих досягнень на підставі рішення міськвиконкому 5 кращих молодих талановитих спортсменів міста, а саме Настя Кельбас /шахи/, Ганна Ситник, Ганна Кривонос (біатлон), Артур Зальотов /пауерліфтинг/, Ольга Колосова /військово – спортивне багатоборство/ отримували стипендію міського голови. За спортивні досягнення Денис Насико /біатлон/ та Артур Зальотов /пауерліфтинг/ отримували стипендію Губернатора області. Готується рішення про призначення стипендій міського голови в поточному році. При проведенні міського конкурсу „Професіонал року” присутня номінація «В галузі фізичної культури і спорту», де номінантами є кращі з кращих. В 2015р. професіоналами в галузі фізичної культури і спорту визнано Фелікса Колтакова, Ганну Кривонос, Артура Зальотова та Дениса Насику Протягом року відділ співпрацював з громадськими організаціями фізкультурно-спортивної спрямованості. Для подальшого розвитку в місті дитячого футболу та боксу створені нові громадські організації – «Футбольне майбутнє Глухова» та «Спортивний клуб «Воїн».

Норматив майстра спорту України виконали 5 спортсменів, більше 10 спортсменів виконали спортивні розряди: перший та КМС. Подальші успіхи тієї чи іншої галузі, в тому числі фізичної культури і спорту залежать від матеріально-технічної бази. В 2015 році з міського бюджету виділені кошти для установки пластикових вікон в спортивних залах ЗОШ№1 та ЗОШ№6. Продовжувався частковий ремонт міського стадіону «Дружба», але поряд з цим не вдалося організувати роботи по ремонту центрального входу на стадіон, матеріали на який виділяло ТОВ «Велетень». Плануємо ці роботи виконати в поточному році. Також на останній сесії виділені кошти на продовження ремонту стадіону в сумі 130-00 тис. грн.

Адміністрацією Глухівського вищого професійного училища зроблений ремонт тренажерного залу. Виконані поточні ремонтні роботи по впорядкуванню спортивних залів агротехнічного інституту ім. С.А.Ковпака СНАУ, за рахунок залучених коштів завершено капітальний ремонт стрілецького тиру агротехнічного інституту ім. С.А.Ковпака СНАУ. В цьому році продовжимо ремонт лижної бази та потрібно виконати ремонт футбольного майданчика з синтетичним покриттям при ЗОШ №2.

А тепер, що стосується підсумків спартакіади За звітний період з метою залучення всіх верств населення до регулярних занять фізичною культурою і спортом, забезпечення належного рівня фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи в колективах фізичної культури, спортивних клубах, виявлення кращих спортсменів для участі в обласних та національних змаганнях відділом на підставі рішення міськвиконкому проведений комплексний захід - спартакіада міста з 9 видів спорту, а саме лижних гонок, волейболу, баскетболу, легкої атлетики, шахів, футболу, настільного тенісу, легкоатлетичного кросу, бадмінтону. В першій групі де змагалися команди спортивних клубів навчальних закладів міста, в комплексному заліку перше місце зайняв спортивний клуб агротехнічного інституту ім. С.А.Ковпака СНАУ, на другому місті – ГНПУ ім. Олександра Довженка, третіми завершили спартакіадні старти спортсмени професійно – педагогічного коледжу ГНПУ.

В змаганнях серед команд 2 групи прийняли участь 5 колективів. В комплексному заліку перше місце зайняв профспілковий колектив викладачів агротехнічного інституту СНАУ, на другому місці колектив працівників профспілки освіти, третіми завершили спартакіадний марафон колектив фізичної культури ГНПУ. Не змогли з різних причин прийняти участь у видах спартакіади колектив міського відділу внутрішніх справ. Гадаю що вони мобілізуються та приймуть участь в цьогорічних змаганнях. Зважуючи на те, що більшість видів програми проходила в спортивних залах ГНПУ ім. Олександра Довженка та агротехнічного інституту ім. С.А.Ковпака СНАУ в черговий раз хочу висловити подяку керівництву за надану матеріальну базу та сприяння в організації і проведенні змагань.

Користуючись нагодою хочу висловити слова подяки за підтримку галузі керівникам, які знаходяться в залі, колегам з якими приходилося співпрацювати і сподіваюсь що ця співпраця продовжиться і в новому спортивному році.

Завершуючи інформацію, відзначу, що ми зберегли існуючу систему розвитку фізичної культури і спорту, досягли певних здобутків, провели комплексний захід - спартакіаду міста і сьогодні подякуємо колективи за проведену роботу, а те що не вдалося зробити прикладемо максимум зусиль щоб виконати в новому 2016 році.

В. о. начальника відділу М. Г. Плотницький

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости

  • #1
  • 4 марта 2016 17:11
  • Автор: kerol
Плотницький продався, дешева підстилка wink . Написав про все що Мішель хотів.відкрита першість міста з військово-спортивного багатоборства пам’яті воїна-афганця В.Максименка


соромно, така історія, такі досягнення і лише пів речення на все ~)))
зате, як видно зі статті, то у нас у Глухові окрім футболу більш ніхто нічим не займається
смішно  wink