Новость из категории: Информация

Для Глухівської ЦРЛ надійшла благодійна допомога від АсоціаціїЇ Muse AHРMSA

Нещодавно до Глухівської ЦРЛ надійшла благодійна допомога від Асоціації Muse AHРMSA (Американський госпіталь у Парижі. Товари медичного призначення (ларингоскоп набір з 4-ма насадками, стилет Ехмана, стилет для ларингоскопії, набір для подовженої провідникової анестезії, маникет дидячий, нейростимулятор Stimuplex hns 10) будуть використовуватися в реанімаційному відділенні для надання невідкладної допомоги тяжко хворим пацієнтам.

Для Глухівської ЦРЛ надійшла благодійна допомога від АсоціаціїЇ Muse AHРMSA

Американський госпіталь у Парижі представляє собою сучасний багатопрофільний приватний медичний центр, який надає медичні послуги на найвищому міжнародному рівні. Створений 100 років тому, а саме в 1906 році, Американський госпіталь у Парижі продовжує свій розвиток завдяки спонсорській допомозі. На даний час ця некомерційна структура не має ніяких акціонерів і не отримує фінансування ні від французького, ні від американського урядів. Госпіталь існує лише за допомогою спонсорської підтримки. Його медичні працівники є членами доброчинної Асоціації Muse AHРMSA, тому вони займаються наданням допомоги країнам із низьким рівнем медичного обслуговування.

Для Глухівської ЦРЛ надійшла благодійна допомога від АсоціаціїЇ Muse AHРMSA

Нагадаємо, що 06.07.2017 р. у м. Києві. В МОЗ України було укладено угоду про співпрацю між Глухівською центральною районною лікарнею та Американським госпіталем у Парижі (Асоціації Muse AHРMSA). А вже 7 липня на базі нашої лікарні представники Американського госпіталю в Парижі провели перший тренінг із лікарями та молодшими медичними працівниками.

Для Глухівської ЦРЛ надійшла благодійна допомога від АсоціаціїЇ Muse AHРMSAПоделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости